2733
2734
یعنی چی یعنی یه نی نی یار به سقط یه بچه کمک کرده؟جملاتتون واضح نبود

نه ..آخه بنده خدا دختره ازترس خونواده اش میگفت که بفهمن من میکشن واقعا راست میگفت آخرسرنی نی یار..باکمک یه خانم با مشاورواینا کمک کرده بودباخانواده دختره حرف بزنه اثبات شده بود ..حرف دختره درست بودوپزشک قانونی بچه روازبین بردن

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
چقد سخت و سنگین بوده برای اون دختر

دقیقا ..مال دو سال پیش هست ..مادرش وخیرنبینه ..میرن باغ فامیلی ..دختروروتنها میزارن بافامیل میرن بیرون دختره میگفت شب بودنفهمیدم کی بود منوگیراورد اذیتم کرد ...میگه منم بلندشدم خودموتکون دادم لباسم خاکی شده بود .رفتم ...میگفت مادرم قبل اینا بهم انگ هرزگی میزد ...بخاطرهمین خانما میگفتن دروغ میگی .مگه میشه مگه داریم خیلی .بیچاره

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستید 

از عجایب نینی سایت زنی بود که قورمه سبزی پخته بود یکی از افراد فامیل شوهرش یه بشقاب از اون غذا خورده بود اون زن همش نفرین میکرد که من این غذا رو با عشق پخته بودم وقت گذاشته بودم ...

زنی که ۲ تا بچه داشت شبا پا گوشی بود روزا خواب خونه کثیف و فردا نجس بچه ها همیشه گرسنه ...می‌گفت بچه هام نون خشکی چیزی میخورن تا پدرشون بیاد 

خانومه هم اضافه وزن داشت 

دوس دارم بدونم تغییری کرد یا نه 

زنی که وسواس داشت تو حموم آشپزی میکرد اشپزخونش کثیف نشه 

چرا؟😅 چون خودمم رشتم ژنتیک بود و وقتی فهمیدم شاخ درآوردم.چون اصلا تا حالا داخل درس هام به چنین مور ...

چون وقتی رشته رو میگم اکثرا فکر میکنن دارم دروغ میگم 😁ولی واقعا جالب بود چون با توجه به وضعیت تخمدانها و رحم و سطح هورمونها در حاملگی تقریبا مطمئن بودم این مورد امکان نداره

2731