2733
2734
عنوان

شما با چه جراتی ازدواج می‌کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3294 بازدید | 170 پست

واقعیت اینه که همه ی زنها حرفهای شما رو قبول دارند در دورترین بخش وجودشون حد اقل یه کم ... اما چون جنگیدن سخته ..چون متفاوت بودن سخته ... چون هممون میترسیم از ابراز خواستهامون سعی میکتیم کلا کتمانش کنیم ....

وای بر ما زنهایی که خودمون خودمون اسیر میکنیم

.....be brave , even if you are not,pretend to be

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من حق کار و تحصیل رو گرفتم ولی حق طلاقو کمتر کسی پیدا میشه بده به من که نداد    البته میدا ...

شما عزیزم روی صبر و خویشتن داریت کار کن..اینکه شما زود طاقتت تموم میشه یعنی آمادگی رودرویی با مشکلات زندگی مشترک و تلاش برای تداوم اون رو نداری..ربطی به حق طلاق نداره..

Be the change you want to see in the world
کاملا موافقم  متنو  کامل خوندم.نخوندن یک متن اونقدر کار باافتخاری نیست که صفحات اول تا ...

موافقم عزیزم..متاسفانه نمیدونیم همه موضوعات جای شوخی نداره

2728
اینقدرکه این متن صادقانه همه چیزو به تصویر کشید که بغض کردم !!!😢👏👏 اخ ک این مثل افریقایی جاش ...

ممنون عزیزم.و خوشحالم وقت گذاشتی خوندی..اگه شما هم مطلبی در این مورد دارین اینجا بگذارین که استفاده کنیم

ممنون عزیزم.و خوشحالم وقت گذاشتی خوندی..اگه شما هم مطلبی در این مورد دارین اینجا بگذارین که استفاده ...

حتمن گلم.ممنون از متن شما💕💞😍

❤«بعضی ها هرجا ک میرند موجب شادی میشند/دیگران هروقت ک برند!/❤