2733
2734
عنوان

چقد جوش زد ولی نمیدونست که بارداره🥲🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 2016 بازدید | 131 پست
سایزشون قبل بارداری چند بود؟ در بارداری خیلی بزرگتر شده بودن؟ بخاطر میوم شرایط تون توی بارداری پرخط ...

من یه دونه دارم

بارداری اولم روز زایمان ۲۴ هفته ، ۶ سانت بود

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگرهنوز پریود نشدین کاچی و چیزای گرم بخورید

خیلی خوردم در حدی که کبدم خشک شده و صورتم پر جوش😂

۲ روز پیشم رفتم آمپول پریود زدم

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
خیلی خوردم در حدی که کبدم خشک شده و صورتم پر جوش😂 ۲ روز پیشم رفتم آمپول پریود زدم

عزیززززم....بسلامتی

باردارشدین؟

میگم شما روش جلوگیری تون طبیعیه؟

موقع رابطه استرس ندارید؟

عزیززززم....بسلامتی باردارشدین؟ میگم شما روش جلوگیری تون طبیعیه؟ موقع رابطه استرس ندارید؟

آره عزیز ۴ روز بعد آمپول زدن پریود شدم

ولی کاش نمیزدم،آمپولا هورمونیه و عوارض داره

اگ بجاش دو سه روز عنبرنسا دود میکردم هم پریود میشدم زود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
عزیززززم....بسلامتی باردارشدین؟ میگم شما روش جلوگیری تون طبیعیه؟ موقع رابطه استرس ندارید؟

جلوگیری مون دوساله که با کان.دوم هست و هیچ وقت خطا نداشته گلم....

نه استرس چی؟؟؟

۳ ماه از زایمانم گذشته دیگه تمومه...یعنی تایم خوبیه اگ‌ حتی باردار شم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشید میخواستم بپرسم بسلامتی پریود شدین؟( اشتباه نوشتم باردارشدین؟)

شما کی اقدام میکنی عزیز😍🍒

1
5
10
15
20
25
30
35
40