2733
2734
تجربه مشابه داشتم هنوزکارماش روندیده میفهمم چی کشیدی

من خدارو شکر خدا بعد عملش واسم یه دختر داد که انقدر عاشقشه که نگو از همون اول بارداری تا الان که دوسالشه هر روز خدارو بابتش شکر کرده نه تنها خودش خانوادشم که اون موقع زیاد واسشون مهم نبود الان دیونه وار عاشق دخترمن ولی میدونی چقدر حرف تو اون سالها شنیدم مادرشوهرم که فکر میکرد مشکل از منه و کلی حرف بارم کرد شوهرم که سر هر چیز الکی سعی می‌کرد یه دعوای بزرگ درست کنه تا بهونه ای بشه واسه خلاص شدن از دست زن نا بار ورش بعد این که فهمیدن مشکل از خودشه همچین ساکت موندن و وقتی بحث بچه میشد میگفتن هنوز زوده یه روز به دنیا میاد البته شوهرم ممکنه سر بچه دومم بره عمل چون معلوم نیست دکتر گفته بود بهش امکان زیاده دوباره عمل بشی و از خدا ممنون بابت این که یه کاری کرد که زجر بشه و بدونی وقتی خدایه نعمتی رو میده ناشکری کردن گناهه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید