2733
2734
عنوان

۱۰روز پیش سونو گفت بچه بریچه..الان ۳۴هفته و ۳روز هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 98 بازدید | 22 پست
چه جالب منم ۳۴هفته و ۳ روزم. من سزارینی ام. ولی بقول شما منم یچیز گرد زیر قفسه سینمه. یچیزیم ریز ری ...

میخوای کی زایمان کنی؟؟سونوی هشت ماهگی نرفتی هنوز ک ببینی وصعیتش چطوره

میخوای کی زایمان کنی؟؟سونوی هشت ماهگی نرفتی هنوز ک ببینی وصعیتش چطوره

من احتمالا سوم خرداد بزنه برام تاریخ.

من دیابتی ام انسولین میزنم.هفته پیش سونو بیوفیزیکال برام نوشت رفتم ک حرکات و تنفس رو چک کرد گفت خوبه.چیزی راجب بریچ یا سفالیک نگفت بهم. چون تو سزارین مهم نیس

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من احتمالا سوم خرداد بزنه برام تاریخ. من دیابتی ام انسولین میزنم.هفته پیش سونو بیوفیزیکال برام نوشت ...

خوشبحالت ک سزارینی هستی..من اولی طبیعی بود واقعا دلم نمیخواد طبیعی بیارم..حالا دعا میکنم این نچرخه..چ خوب..۳/۳/۴۰۳..منم این تاریخ تو ذهنمه ولی میگم شاید بیمارستانا شلوغ باشن

خوشبحالت ک سزارینی هستی..من اولی طبیعی بود واقعا دلم نمیخواد طبیعی بیارم..حالا دعا میکنم این نچرخه.. ...

منم میترسیدم از طبیعی.اولیو رفتم خصوصی پول دادم سزارین کردم.

اره اخه تاریخ دقیق سزارینم میفته سوم.گفتم حیفه دیگه. دکترمم فعلا قبول کرده.تا خدا چی بخاد.

2731
منم میترسیدم از طبیعی.اولیو رفتم خصوصی پول دادم سزارین کردم. اره اخه تاریخ دقیق سزارینم میفته سوم.گ ...

منم مثه شمام حتما تاریخ سز منم اون روز میفته من خودم اصراری ب تادیخ رند ندارم شوهرم داره من فقط میگم سز شم..میگم شما ک الان زایمان دومتون سز اجبارین رایگان میشه؟؟یا من اگه بربچ بمونه و سز اجبار بشم رایگان میشه؟؟چون بیمارستانی ک میخوام برم نیمه خصوصیه و طرف قرارداده

منم مثه شمام حتما تاریخ سز منم اون روز میفته من خودم اصراری ب تادیخ رند ندارم شوهرم داره من فقط میگم ...

ببین من میخام برم دولتی که اره تقریبا خصوصی میشه.نهایت میخاد یه تومن بشه.

ولی خصوصی کلا خب طبیعی رو هم پول میگیرن دیگه. 

درصورتی سزارینت میکنن که انقد درد بکشی ولی شرایط بچه اورژانسی بسه نتونی طبیعی زایمان کنی ببرنت سزارینت کنن. ک اونم نمی ارزه.

اگه واقعا سزارین میخای باید بری بیمارستان خصوصی پول بدی.

ولی شما ک یکی طبیعی اوردی حیفه سزارین کنی. باز شکمتم پاره بشع.

ببین من میخام برم دولتی که اره تقریبا خصوصی میشه.نهایت میخاد یه تومن بشه. ولی خصوصی کلا خب طبیعی رو ...

واقعا بعداز طبیعی داغون شدم همش دچار عفونت میشدم..الان اگه بریچ بمونه سز اجبار نمیشم؟