2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب پول داشته باشی  میری ی مانتوی خیلی شیک پنج شیش تومنی می‌خری نه دوتومنی  میری مو رنگ م ...

ماسکای خونگی ام هست نتیجه میده 

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
شدیداً موافقم و ممنونم بابت راهنماییتون  عالی بودن❤️👍 آره منم اعتماد به نفسم خیلی پایینه

توام یکی هستی مثل بقیه .شایدم بهتر .پس اگه رو  خودت کار کنی از اینم بهتر میشی .

همه اینای که گفتم رو رعایت کن برای من ک جواب داد .

خالم همیشه میگفت هر جا رفتین بهترینا رو برای خودتون انتخاب کنین . تشک نرم ترو غذای گرم ترو برای خودت انتخاب کن ...مثال میزدا♥️🌱چون اگه بخودت احترام بزاری بقیه ام همونجوری باهات رفتار میکنن.

اگرم نزاری میگن این اینجوریه کلا ناراحت نمیشه ک پس اجازه میدن مثل ادمای کم باهات رفتار کنن.

خودتو هر جور نشون بدی همونجوری باهات رفتار میشع .

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
توام یکی هستی مثل بقیه .شایدم بهتر .پس اگه رو  خودت کار کنی از اینم بهتر میشی . همه اینای که گ ...

آخ آخ دقیقااااااآاا 

ممنونم عزیز دلم هم از شما هم از خالتون ❤️😍 چقد خوب راهنمایی میکنین 

پس یعنی باید سنگین و متین و خانوم حرف بزنم ؟ 

اره با متانت رفتار کردن شما رو صد هیچ از بقیه می‌بره بالا تر 

چون الان رفتار خوب و سنگین رو خیلی از خانما ندارن البته به کسی برنخورع دارم کلی میگم