2733
2734
کجا مثلن؟ شهید رجایی واسه بعضی از رشته ها مدرک مهندسی میده البته اینکه ارزش داره یا نع رو نمیدونم

آزمونای استخدامی دیگه منظورمه البته بعضی رشته ها مثل آموزگاری که خب مختص آموزش و پرورش هست ولی رشته های علوم پایه و .... اینا منظورمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درست میگید ممنونم از اطلاعات کاملتون واقعا 🌸🌸🌸  دقیق بخوام بگم  به خاطر پولش نمیام( ال ...

قوربونت گلی 

ایشالله که قبولی امسال ظرفیت خیلی بالاست ۳ برابره یعنی از سه صندلی ۲ نفر قبول میشن 

اگه برای پولش نیست حتما بیا چون چیزایی که گفتی رو داره و خوبه و راحت میشه شغل دوم گرفت 

ایشالله که قبولی 

وقتی قبول شدی اگه خواستی بهم پیام بده که راهنمایت کنم روزه مصاحبه چ ها بکنی گلی.

من دهن ندارم 😢                                                                                                  چون سرویس شده برای نام کاربریم 🙃😂خیلیا می‌پرسن چرا اسم کاربریت اینه یک چون میخواستم یه چیزی باشه که وقتی نگاش می‌کنی یکم بخندی حتی در حد یه لبخند ساده و دو یکی کنارم بود و💨منم از اون الهام گرفتم ❤️ میشه برای حاجم یه صلوات بفرستی🌟
منطقه ۲ اگه ترازسابقه تحصیلیتون بالاست  بله حتما چرا نشه  میتونید میانگین بگیرید ترازتون ...

مطمئن نیستم با ۶وخورده ای دعوت بشم

حقیقت زیاد طالب فرهنگیانم نیستم فقط میخوام مصاحبه رو دعوت بشم به دلایلی

2731
ظرفیت فک نمیکنم بالا باشه

۳۰ هزار امسال داره اگه اشتباه نکنم

من دهن ندارم 😢                                                                                                  چون سرویس شده برای نام کاربریم 🙃😂خیلیا می‌پرسن چرا اسم کاربریت اینه یک چون میخواستم یه چیزی باشه که وقتی نگاش می‌کنی یکم بخندی حتی در حد یه لبخند ساده و دو یکی کنارم بود و💨منم از اون الهام گرفتم ❤️ میشه برای حاجم یه صلوات بفرستی🌟
قوربونت گلی  ایشالله که قبولی امسال ظرفیت خیلی بالاست ۳ برابره یعنی از سه صندلی ۲ نفر قبول میش ...

ببخشید به نظر شما تراز ۵۵۰۰ سنجش قبول میشه ابتدایی فرهنگیان؟ انسانی ، منطقه ۱

sick and tried. but I don't wanna mess up            caus life goes on
مطمئن نیستم با ۶وخورده ای دعوت بشم حقیقت زیاد طالب فرهنگیانم نیستم فقط میخوام مصاحبه رو دعوت بشم به ...

بستگی به شهرتون هم داره . اگه زیاد طالبش نیستید به نظرم تکلیف خودتون رو روشن کنید واسه ایندتون میگم . به هر حال مواظب باشید پشیمون نشید توی زندگیتون .موفق باشید 🌸

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
قوربونت گلی  ایشالله که قبولی امسال ظرفیت خیلی بالاست ۳ برابره یعنی از سه صندلی ۲ نفر قبول میش ...

ممنونم . انشالله‌ خدا از دهنت بشنوه ☺️🌸

لطف میکنید عزیزم .اگه خواستید درخواست دوستیم رو قبول کنید ☺️

البته من  و ابجیم( دوقلوییم )پارسال رفتیم مصاحبه اما توی رتبه ۴ نفر مونده بود بهم برای قبولی 

اما خب دوست داشتم با شما هم صحبت کنم 🌸

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
ممنونم . انشالله‌ خدا از دهنت بشنوه ☺️🌸 لطف میکنید عزیزم .اگه خواستید درخواست دوستیم رو قبول کنید ...

البته عزیزمم❤️