2752
2734
عنوان

تصمیم گرفتم لاغر کنم🫣🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اسی منم ۱۰۰بودم با قد۱۵۳یا۴ سه هفته رژیم شروع کردم خودم خیلی حس خوبی دارم و قشنگ مشخصه وزن کم کردم وسایزکم کردم اینم بگم اراده قویی دارم قبلاهم با کم خوری و ورزش ۴۲کیلو کم کردم بخاطر بارداریم وزنم برگشت بعدم دیگه خودمو ول کردم مث خرس میوفتادم رو غذاها البته اینم بگم بدبختی دست پختم خیلی خوبه🥺کاشکی غذاهام بدمزه بود

خواستن توانستنه هر کاری اراده کنی میتونی انجام بدی فقط اول روی اعصابت کار کن ک عصبی نشی ارامش داشته باشی و بعد رژیم اصولی و پیاده روی هر روز

ریپلای های اسی رو فقط  میبینم 

من دو سایز کم کردم با ورزش و کم کردن غذا،میخوام یه سایز دیگم کم کنم ولی استپ زدم😬

باشگاه برو حتما هم واسه لاغری هم واسه روحیه ات خوبه

رژیم های عجیب و غریب هم نگیر که زود زده میشی

هر چیزی که تا الان میخوردی بخور فقط حجمش رو کم کن

سعی کن روغن تو غذاهات استفاده نکنی و مصرف قند و شکرت رو خیلی کم کنی

ان شاا... زودی لاغر میکنی

رنگ واقعیِ آدما رو زمانی میبینی که دیگه هیچ منفعتی براشون نداشته باشی🙂🧡❤️

ان شاالله موفق باشی

ولی ول نکنی ها

شیرینی رو حذف کن .نون و برنج هم کم بخور

فست فود نخور

و حتما حتما دکتر تغذیه برو

رژیم میده 

اصولی هست و بدنت آسیب نمی‌بینه

من خودم خیلی کم کردم

اصلا لاغر میشی خودت کیف میکنی

نزدیک هشت کیلو دیگه کم کنم اوکی هست

هفته ای یا ده روزی یکبار  هم میتونی به خودت استراحت بدهی و چیزایی که دوست داری هرچقدر میخوای بخوری ولی فقط یک روز❤️

اسی منم ۱۰۰بودم با قد۱۵۳یا۴ سه هفته رژیم شروع کردم خودم خیلی حس خوبی دارم و قشنگ مشخصه وزن کم کردم و ...

افرین چه اراده ای😍حالا من به غذا اصلا ولع ندارم،فقط هله هوله☹️

ان شاالله موفق باشی ولی ول نکنی ها شیرینی رو حذف کن .نون و برنج هم کم بخور فست فود نخور و حتما ح ...

تا الان چند کیلو کم کردی؟من ۱۳ کم کردم ،الان چند ماهه استپ زدم،منم میخوام ۷،۸ تا دیگه کم کنم

افرین چه اراده ای😍حالا من به غذا اصلا ولع ندارم،فقط هله هوله☹️

منم عاشق چیپس و پفک و کرانچی هستم البته همه رو گذاشتم کنار من بختیاریم بختیاریا عاشق کباب بره و دنبه وچربی هستن موقعی ک خونه بابام میرفتم خودمو تو اتاق حبس میکردم ک نخورم و بابای عزیزم ک فکر میکرد من ناراحتم نرفتم پیش منقل مث همیشه چربی بزنم تورگ😂 الانم دلم میخواد برگردم ب سایز۴۴ حتی سایز۴۲هم اندازم میشد اولین بارک تصمیم گرفتم لاغربشم بخاطر یه شلوار لی بود ک آجیم خریده بودش خوشش نیومدازش گفتم بدش من خندید گفت نه خیلیم سایزت میشه گفتم ۴ماه دیگه همین ست لباسی ک خریدی رو میپوشم و واقعا ورزش کردم رژیم گرفتم روزی ک خواستم لباسارو بپوشم هممون جمع شدیم استرس داشتم ولی حتی مانتوش شلوارش برام گشادهم بودن واین خاطره هنوز یادمونه😍

الان دیگه باربی شدی؟ اضافه نداری؟ پوست شکمت شل و آویزون نشد؟سفت؟

خخخخ باربی چی خواهر من الان ک خرس قطبیم ۳هفتس دوباره ب خودم اومدم ک وزنمو بیارم پایین مثل قبل بشم چون ورزش میکردم پوستم شل نشد 

2706