2752
2734
عنوان

کسی بوده روزه بعده پریودش رابطه داشته باشه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 921 بازدید | 44 پست
نمیدونم فعلا مشخص نیست اخر این ماه مشخص میشه...میخواستم بدونم منی که روز بعد پریودیم رابطه داشتم میش ...

نه اصلا نمیشه دوستم مثل شما بعد پری رابطه داشت بخش پسر بود 

خدایا میدونم به این زودیا یه نی نی خوشگل بهم بدی بشه همدم پسرم 🥹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر من گفت این‌چیزا‌کاملا الکیه که اگه رپز تخمک گذاری باشه پسر میشه هیچ‌منبع علمی پشتش نیست

گفت شاید تعیین جنسیت قبلش یه کمکی بکنه ولی کاملا بی اختیار از دست دکترا و فقط خود خدا جنسیت و مشخص میکنه

2731
تنها 3 تا 5 روز در ماه وجود دارد که شما می ‎توانید در آن ها باردار شوید تعیین جنسیت فرزند ⚡️پسر دار ...

اگر این چیزها اثر داشت باید بود 90٪ جمعیت دنیا مرد میشدن چون اکثریت پسر میخان . 

نفر سوم یه خلوت دونفره نباشیم . 

بچه ها ی سوال دارم با اجازه اسی 

هر شب رابطه داشته باشی ممکنه مثلا چند قلو بشه 

من هر شب دارم و می‌خوام بدونم میشه مثلا شب اول مثلا تخمک آزاد بشه فردا شبم باز تخمک آزاد بشه یا در ماه فقط یک بار تخمک آزاد میشه !

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤
تا خدا نخواد همه این ها هم رعایت بشه، پسر نمیشه عزیزم

من که عرض کردم اراده انسان در طول اراده خداوند هستتتتت

یعنی تا خدا نخواد برگی از درخت نمیفته

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
بچه ها ی سوال دارم با اجازه اسی  هر شب رابطه داشته باشی ممکنه مثلا چند قلو بشه  من هر شب ...

نه عزیزم ربطی نداره

هر سیکل خانم یک یا دوتا تخمک آزاد میکنه که اگر اسپرم بهشون برسه و شرایط باشه بارور میشن

به ندرت کسی بیشتر آزاد میکنه که میشه سه چهارقلو و ...

نه عزیزم ربطی نداره هر سیکل خانم یک یا دوتا تخمک آزاد میکنه که اگر اسپرم بهشون برسه و شرایط باشه با ...

مرسی عزیزم خیالم راحت شد👌🥰

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤