2733
2734
عنوان

پدر مادر فک میکردم موندنی هستن نگو همه فانی ان فقط خدا میمونه

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 35 پست
خدا بیامرزه درد از دست دادن عزیز بزرگه اما میدونی بزرگتر از اون چیه اینه وقتی‌زنده ان‌بزارنت کنار ...

مادر من هم همین طور

بعد از فوت پدرم سهم الارثم رو داره بالا میکشه بده خواهرم...اینها که مالیه،سهم محبت هم ازم گرفت...خیلی تبعیض قائل شد،خیلییییی

من هیچ وقت نمیبخشمش.

ادم تو این شرایط خیلی دل نازک میشه همه چی و منظور دار برداشت میکنه من خواهر شوهر شما رو نمیشناسم ...

اره موافقم شاید ناخواسته دل شما میشکنه

اونا تازه فهمیدن ک مامان اونا هم موندنی نیست

سعی میکنن بهترین کارا و محبت ها رو بکنن در حقش

و منم  ک پدر ندارم دلم تنگ تر و تنگ تر و تنگ تر میشه با این کارا

ولی میگم خوش ب حالشون انشالله حالاحالاها بهره ببرن از نعمت والدین 

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادر من هم همین طور بعد از فوت پدرم سهم الارثم رو داره بالا میکشه بده خواهرم...اینها که مالیه،سهم م ...

چقدر دوست داشتم بغلت کنم‌حرف دلمو‌زدی

اشکم دراومد

من همش توی دلم‌میگم سهم پولی به درک

برای خودشون

پس سهم من از محبت مادری چی میشه

میگم ایکاش اگر مادرم منو دوست نداشت همون زمان نوزادی خفه ام میکرد ولی توی بزرگسالی اینطور زجر نمیکشیدم

لعنت بر تبعیض

2731
چقدر دوست داشتم بغلت کنم‌حرف دلمو‌زدی اشکم دراومد من همش توی دلم‌میگم سهم پولی به درک برای خودشون ...

عزیزم😔🥺میفهمم..

چی بگم

حداقل سعی کنیم برای بچه های خودمون مادر خوبی باشیم.

من اینقدر بی مهری دیدم که الان زیاد از حد دارم به بچه هام محبت میکنم....از بس عقده ای شدم.

عزیزم😔🥺میفهمم.. چی بگم حداقل سعی کنیم برای بچه های خودمون مادر خوبی باشیم. من اینقدر بی مهری دی ...

منم باور‌کنید

خودم مادرم فرهنگی بود الان من با فوق لیسانس نشستم خونه 

دوست ندارم بچم سختی بکشه همیشه ابمیوه طبیعی و غذاش اماده

حسابی بهش محبت میکنم هرچی بخاد میخرم

تنهاش نمیزارم

من حتی بچه دیگه ای نیاوردم همین تک بچه باشه کیف کنه

ولی خب یکم دخترم تنبل شده و احساس مسولیت نمیکنه