2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم 🥲 سخت ترین کار دنیا بیدارشدن موقع اذان صبح 😅

خوب کار سخت را سخت تر کردن نتیجه عکس میده 

ایه اخر سوره کهف را قبل از خواب بخون و بعدش حرفی نزن تا بخاب بری همون لحظه که میخای بیدار میشی 

نیاز نیست روز اول پاشی و نماز بخونی بیدار شو بشین و فکر کن حالا که هوا بهاری برو توی بالکن یا حیاط یکم تنفس کن و فکر کن و با خدا حرف بزن مطمعن باش روز پنجم حتما بیدار میشی که اکه بیدار نشی مثل معتادا خماری چون بیشترین انرژی مثبت کیهانی و بیشترین معنویت تو این لحظاته و لحظه تقسیم روزی بندگان به دست میکاییل هست

2731

ساعت بیولوژیک بدن ما تمایل داره ساعاتی بعد از تاریک شدن هوا بدنمون به خواب بره و ساعاتی قبل از روشن شدن هوا بیدار بشه یعنی حدود ساعت ده تا چهر صبح الان 

اونوقت در روز اصلا کسالت نداریم

خوب کار سخت را سخت تر کردن نتیجه عکس میده  ایه اخر سوره کهف را قبل از خواب بخون و بعدش حرفی نز ...

چه وایب خوبی میگریم از حرفات 

ممنونم ازت حتما امتحان میکنم 

تو این دوره به ارامش بیشتر از هر چیزی نیاز دارم❤

اقایون درخواست دوستی ندین😐🔪🩸
چه وایب خوبی میگریم از حرفات  ممنونم ازت حتما امتحان میکنم  تو این دوره به ارامش بیشتر ا ...

🌹🌹

یه مرز خیلی باریک هست بین جذب و دفع برای مباحث مذهبی که خیلی باید رعایت بشه و روی این مرز حرکت کرد اگه از مرز از هر طرفی فاصله بگیری اشتباه میری 

حتی نماز های واجب کسی که تا حالا نخونده اگه بهش بگی پنج نوبت سر تایم باید نماز بخونی اخرش فرار میکنه ولی کسی که تا حالا نخونده اگه فقط بتونی لذتش را بهش نشون بدی بقیش خود بخود حس ایجاد میشه