2752
2734
عنوان

😐یه دختره عکسمو استوری کرده چی بگم بهش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 35 پست
نه فحش نده بگو خوشم نیومد

گفتم بیا شات رو ببین 

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....
بگو گوه خوردی عکسمو استوری کردی بی ناموس 😂😐

😭🥲برگشته میگه سخت نگیر خدایا 

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بش بگو مگه من با شما شوخی دارم، این کارا اسمش شوخی نیس، بی شعوریه

گیر چ ادمای احمقی افتادم خدایا 🤦🏻‍♀️

2731
بگو وقتی رفتم ازت شکایت کردم میفهمی  چیز ساده ای نیس زبون نداری تو دختر برین بهش

دعوا کردم باهاش 

فخش کشش کردم حالیش بشه