2752
2734
سلام لطفا کمکم کنید من هنوز دوهفته هست که عروسی کردم دوروز بعد عروسیمم پریود شدم و هیچ رابطه ای نداش ...

توراخدا کمکم کن شوهر منم اینطور شده شما چکار کردین؟ 

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما...

باید حتما از متخصص اورولوژی کمک بگیرید. دکتر خوب هم بری بهتره. من خیلی تحقیق کردم دکتر خیلی خوبی بریم همسرم رفت پیش دکتر قیومی انقدر راضیم که نگو خدا خیرشون بده

ویزیت آنلاین هم دارن می تونید اول مشاوره کنید اگر لازم بود برید مطب

ویزیت آنلاین دکتر قیومی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
امروز داشتم تاپیک های قدیمی رو میخوندم در مورد مشکلات ناتوانی جنسی گفتن قرص و قطره آفرودیت عالیه و ...

وای توروخدا همینجوری دارو تجویز نکنید 

اینا همش عوارض سیلدینافیله 

*
عوارض شایع (%10<):
قلبی عروقی: گرگرفتگی
سیستم اعصاب مرکزی: سردرد
گوارشی: سوء هاضمه
چشمی: اختلال بینایی (تغییر دید رنگ، تاری دید، هراس از نور)
تنفسی: خون دماغ شدن
عوارض نسبتا شایع (%10-2):
سیستم اعصاب مرکزی: بی خوابی، سرگیجه، خواب رفتگی اندام
پوستی: قرمزی، راش پوستی
گوارشی: اسهال، گاستریت، تهوع
ادراری تناسلی: عفونت مجاری ادراری
کبدی: افزایش آنزیم های کبدی
عصبی، عضلانی و اسکلتی: درد عضلانی، کمردرد
تنفسی: احتقان بینی، تشدید تنگی نفس، رینیت، سینوزیت
متفرقه: تب
سایر عوارض (%2>، مهم یا تهدید کننده حیات):
درد شکمی، خواب آشفته، عملکرد کبدی غیرطبیعی، عدم رفلکس، صدمات غیرمترقبه، فراموشی (گذرا)، آنمی، آنژین صدری، اختلال ارگاسم، خونریزی اتاقک قدامی چشم، نوروپاتی ایسکمیک عصب بینایی قدامی، اضطراب، آرتریت، آسم، آتاکسی، بلوک دهلیزی بطنی، اختلالات شنوایی، کارسینوم سلول بازال، درد استخوان، هایپرتروفی پستان، برونشیت، سوزش چشم، ایست قلبی، نارسایی قلبی، کاردیومیوپاتی، آب مروارید، خونریزی مغزی، ترومبوز مغزی، خونریزی عروق مغزی، درد قفسه سینه، لرز، کولیت، کونژنکتیویت، درماتیت تماسی، التهاب مثانه، افسردگی، زخم پوستی، افزایش تعریق، دوبینی، خواب آلودگی، خشکی چشم، اختلال بلع، الکتروکاردیوگرام غیرطبیعی، ادم، اختلال انزال، التهاب مری، درماتیت اکسفولیاتیو، درد چشم، قرمزی چشم، ادم صورت، زمین افتادن، گاستروانتریت، ادم تناسلی، التهاب لثه، التهاب زبان، نقرس، کاهش شنوایی، خون در ادرار، خونریزی، عفونت هرپس سیمپلکس، افزایش قند خون، افزایش سدیم خون، واکنش ازدیاد حساسیت، افزایش فشار خون، هایپرتونی، افزایش اوریک اسید خون، هیپوستزی (اختلال حس لامسه)، کاهش قند خون، افت فشار خون، افزایش ترشحات برونش، افزایش سرفه، افزایش فشار داخل چشم، عطش، بیماری ایسکمیک قلبی، لکوپنی، التهاب حنجره، ملانوم بدخیم، میگرن، ضعف عضلات، گشادی مردمک، سکته قلبی، درد عصبی، نوروپاتی، شب ادراری، افت فشار وضعیتی، درد استخوان، استئوآرتریت، درد گوش، درد، تپش قلب، ادم محیطی، فارنژیت، هراس از نور، پریاپیسم، نعوظ طولانی، خارش، خونریزی ریوی، خونریزی مقعدی، ادم شبکیه، خونریزی شبکیه، بیماری عروق شبکیه، پارگی تاندون، تشنج، بحران شدید سلول داسی شکل (بحران انسداد عروقی در بیماران مبتلا به فشار بالای ریوی مرتبط با بیماری داسی شکل)، شوک، حساسیت پوست به نور، التهاب دهان، خونریزی تحت عنکبوتیه، تورم چشم، سنکوپ، سینوویت، تاکی کاردی، کاهش موقت بینایی، التهاب پوشش تاندون، وزوز گوش، حملات ایسکمیک گذرا، لرزش، دیابت ناپایدار، تکرر ادرار، بی اختیاری ادرار، کهیر، آریتمی بطنی، سرگیجه، کاهش میدان بینایی، جداشدگی زجاجیه، کشش زجاجیه، استفراغ، ضعف، خشکی دهان
2ماهه اینجور شده بعد تو انقد اعصابت خراب شده 3ساله کنارش داری زندگی میکنی.تو الان باید یارش باشی بجا ...

واقعا دمت گرم... کاش همه خانوما مثل تو فکر میکردن . بخدا دیگه طلاق خیلی کم میشد.. الان تا شوهره یکماه نتونه ارضا کنه فوری زن تقاضای طلاق میده.. فقط لذت اون کار براش مهمه.. دیگه مهم نیست ک زندگیش با بچه یا بی بچه نابود بشه ..