2733
2734
هنوزم ی پیام نداده بگه معذرت میخوام 😊

نمی‌دونم والا 

حالا که رفتی قهر ،،،سعی کن یه جوری برگردی که روش بدتر باز نشه و ترسش بریزه ،،،،

یه کاری کن بترسه 

یه جوری وانمود کن دنبال کارای طلاق و مهریه و وکیلی 

وگرنه پس فردا تا تکون بخوری بهت بگه برو بسلامت 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نمی‌دونم والا  حالا که رفتی قهر ،،،سعی کن یه جوری برگردی که روش بدتر باز نشه و ترسش بریزه ،،،، ...

موضوع اینه من حق طلاقم دارم . و اصلا ی طرفه میتونم برم طلاق  بگیرم ولی اونقد مطمئن نیستم برا این حرکت . کاش جوری بود ادم بره درخواست بده تا برسه دستش یکم  میرید تو خودش

2731
موضوع اینه من حق طلاقم دارم . و اصلا ی طرفه میتونم برم طلاق  بگیرم ولی اونقد مطمئن نیستم برا ای ...

همین دیگه منظورم اینه که اگه نمبخوای طلاق هم بگیری ،،،یه تلنگری بهش بخوره ،،،،

یه ترسی ،،یه پشیمونی چیزی داشته باشه ،، !!

حالا از هر طریقی که خودت می‌دونی ،،،

من در اون حد نیستم . مثلا الان فکر میکنم کار درستی میخوام بکنم یا نه

اوهوم متوجه شدم.بنظرم خانواده و زندگی انقدر ارزش داره ک بخاطرش یکم گذشت و فداکاری بکنی.اگه حسی تو زندگیت هست پس زود تصمیم نگیر

نمیدونم باید چیکار کنم دگ

خیلی متاسفم این حال رو داری.مستاصل شدن از هرچیزی بدتره.نه پای رفتن داری نه دل موندن.ولی نذار تو این وضع بمونی.یه تصمیم بگیر و پای تصمیمت بمون وگرنه عمرت میگذره  و حیف میشی