2752
2734
عنوان

من الان چند هفتمه بلد نیستم حساب کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 170 بازدید | 35 پست
۵ هفته ای عزیزم.مبارک باشه. ۳ هفته دیگه برو سونو قلب

مرسیییی

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

40 روز از پریودت گذشته  میشی دو روز دیگه شش هفته میشیتعداد روز تقسیم بر هفت کن  البته سو ...

ممنون عزیزم از راهنمایی ات 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
میشه یادم بدی؟

عزیزم با تقویم پیدا کن قشنگ روز اول پریودت میشه شروع هفته اولت از هفته بعدش حساب کن یه هفته دو هفته روز پریودت سه شنبه بود گمونم

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=9628808&slug=%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D9%84%D8%A7%D8%BA%D8%B1%DB%8C%D8%A8%D8%A7-%D8%B1%DA%98%DB%8C%D9%85-%D8%AA%D8%B1%DA%A9-%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%B1&postId=257947573
2731
عزیزم با تقویم پیدا کن قشنگ روز اول پریودت میشه شروع هفته اولت از هفته بعدش حساب کن یه هفته دو هفته ...

آره روز اول ماه رمضان