2733
2734
عنوان

مریمامیرجلالی

| مشاهده متن کامل بحث + 8153 بازدید | 130 پست
وقعا تو جاری کاربر امیرجلالی هستی؟؟

چی میگی چ جاریی من اصلا جاری ندارم عع اون عکسه ام من نیستم عع

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
اینستا؟ من اینستا ندارم خیال باف  دهن بین نباش چون یکی گفت دروغ میگم توهم مثل کبک دنبااش راه ن ...

ب راست و دروغش کاری ندارم 

اما اونی که عکسشو گذاشتی می‌تونه ازت شکایت کنه 

کاش یکمی از مغز نداشته ات کار می‌کشیدی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

تن بعضیا بدجور میخاره ..

بعضیاعم مفت این و اونن

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
2731
عقده هاتو جای دیگ خالی کن

معلومه عقده ای کیه تو کمبود محبت داری بیچاره الانم گورتو گم کن از تاپیکم برو بیرون

شما ک مغزداری کاربکش تهمت نزن

چقدر رو داری تو

شما ک مغزداری کاربکش تهمت نزن

تو غلط کردی عکس مردمو گذاشتی اینجا طلب کارم هستی ؟ 

با چه اجازه ایی با آبروی ی آدم بازی میکنید 

قضاوت نیست حقیقته 

حتی اگر راست هم بوده باشه تاپیکت خودتو بدبخت کردی با همین شماره نینی سایتت پیگیریت میکنن چوب میکنن تو آستینت

معلومه عقده ای کیه تو کمبود محبت داری بیچاره الانم گورتو گم کن از تاپیکم برو بیرون

الکی الکی خودشو تو درد سر انداخته 

ولش کن 

همون کاربر بره شکایت کنه پلیس فتا تو کسری از ثانیه پیداش می‌کنه 

گذاشتن عکس دیگران تو فضای مجازی بدون اجازه جرمه