2737
2734
عنوان

سندرم روده تحریک پذیر و مهاجرت

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 68 پست
منم دارم. چیزایی که گلوتن داره اصلا نخور. مثل نون، هرچی با گندم و جو درست میشه

حذف گلوتن منهای بحث مشکلات گوارشی مزایای خیلی زیادی داره و حرف شما کاملا درسته،ولی یک مشکل اینجا وجود داره،وقتی گلوتن حذف میشه شما بیشتر برنج و یا پروتئین مصرف می‌کنید که این خودش در بعضی جهات بیشتر از خوردن نان آسیب میزنه،مهم اینه زمانی که گلوتن رو حذف می‌کنید،شما از نظر ذائقه،وضعیت و محدودیت‌هایی که در اون هستید چقدر امکان استفاده از غذاهایی دیگه رو دارید که میشه به جای حذف کامل به کم کردن اون هم فکر کرد.

نمیشه یک نسخه واحد برای همه پیچید باید دید شرایط فرد به چه صورته، و طبق اون حرکت کرد.

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی،نه به اون خوبی نه به اون بدی.
حذف گلوتن منهای بحث مشکلات گوارشی مزایای خیلی زیادی داره و حرف شما کاملا درسته،ولی یک مشکل اینجا وجو ...

یه سوال داشتم منم 4 3 ساله که درگیر زخم عثنی عشرم  البته من اندوسکپی نشدم فقط از روی علائم دکتر تشخیص دادن یه مدت خوب میشه دوباره از سر درداش شروع میشه بیشتر هم وقتی پیاز یا ترش میخورم درد دارم الان منم میتونم ملاتونین یا ویتامین اینا که گفتین مصرف کنم ؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه سوال داشتم منم 4 3 ساله که درگیر زخم عثنی عشرم  البته من اندوسکپی نشدم فقط از روی علائم دکتر ...

بله تاثیر ملاتونین در درمان زخم معده و زخم‌اثنی عشر بعنوان مکمل در کنار داروها ثابت شده و در سایت سلامت آمریکا معروف به NIH هم می‌تونید در موردش مطالعه کنید.

ویتامین‌دی و سه فعال ساز اون یعنی منیزیوم ب۲ و ب۳ مصرفش برای همه انسان‌‌ها لازم و ضروریه،فقر و کمبود ویتامین‌دی و منیزیوم در انسان‌های سراسر دنیا بسیار بالاست و علت اون هم عدم‌وجود میزان کافی این دو در غذاها و بی‌اطلاعی از معایب و آسیب‌هاییه که کمبود اونها به بدن میرنه.

ویتامین‌دی یعنی فرمانده ارتش 35 میلیاردی گلبول‌های سفید، و تصور کنید که کمبود اون چه آسیبی در بلندمدت به بدن میزنه، که شیوع بیماریهای خودایمنی فقط یک مورد از اونهاست.

بله قطعا مصرف این ویتامین‌ها خیلی براتون مفیده.

2742
اینجا چند تا نکته هست که باید دقت کنید  1- ملاتونین توسط FDA در دسته داروها قرار نگرفته یعنی ف ...

درسته.حتما برا چند ماه استفاده میکنم

اصلا ببینید من هرشب میخابم خب

ولی تماااام روز خوابم میاد دوباره مث اینکه من فقط چشمام بسته بوده خواب عمیق نرفتم و اون انرژی ک باید میدادو نداده.

ولی هروقت ملاتونین میخورم جوووری خوابم عمیق میشه و صبح تا افتاب میزنه بیرون من یهو از خواب میپرم

درسته.حتما برا چند ماه استفاده میکنم اصلا ببینید من هرشب میخابم خب ولی تماااام روز خوابم میاد دوبا ...

خب برای شما پس قطعا مفیده چون بدن شما به ملاتونین برای تنظیم ساعت زیستی مغز نیاز داره که تشخیص بده شب شده و باید بخوابه و زمانی‌که ملاتونین به اندازه کافی ترشح نمیشه همین مشکل شما پیش میاد،ملاتونین به خواب عمق میده بدون عوارض داروهای خواب‌آور که صبح می‌خواید از خواب بلند بشید خواب‌آلود هستید و بدن سست و بی‌حاله ولی با مصرف ملاتونین هیچکدوم از این عوارض رو ندارید و صبح خیلی سرحال از خواب بلند میشید و در طول شب هم به مرحله عمیق خواب میرید و از تمام مزایای خواب عمیق که فرصت بازسازی رو به همه اندامهای بدن میده می‌تونید استفاده کنید.

خب برای شما پس قطعا مفیده چون بدن شما به ملاتونین برای تنظیم ساعت زیستی مغز نیاز داره که تشخیص بده ش ...

بله 

ممنون بخاطر کمکتون سوالی برام پیش اومد دوباره مزاحم میشم

2738
حذف گلوتن منهای بحث مشکلات گوارشی مزایای خیلی زیادی داره و حرف شما کاملا درسته،ولی یک مشکل اینجا وجو ...

بله خب شما هم درست میگید. من برنج رو همونقدر که قبلا میخوردم استفاده میکنم. بجای نان هم رایس کیک و نان بدون گلوتن کاله میگیرم