2737
2739
عنوان

واقعا بعصی مردا چقد بد ذاتن تف بهشون

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 20 پست
من اینارو فقط تو این سایت میشنوم

شاید برای اینه که تو دنیای واقعی نمیان بگن و سکوت و صبر میکنن

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه متاهلم خب همینو میگم ندیدم الان زن و شوهرت خیلی باهم رفیقن دیگه از این خبرا نیست من ندیدم کسی ...

شماخوبی عزیزم 

من دیدم خداکنه هیچوقت از این رفتارا نبینی❤️

نه متاهلم خب همینو میگم ندیدم الان زن و شوهرت خیلی باهم رفیقن دیگه از این خبرا نیست من ندیدم کسی ...

در نسل جدید خیلی زیاده عزیزم زیاد، و برای همین آمار طلاق بالاس،،، جالبه در مرحله آخر طلاقم که هستن جلو بقیه قربون صدقه هم میرن،،،

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2731
در نسل جدید خیلی زیاده عزیزم زیاد، و برای همین آمار طلاق بالاس،،، جالبه در مرحله آخر طلاقم که هستن ج ...

قدیم چون خانوم‌ها طلاق براشون تابو بود گزینه ی ساختن و سوختن انتخاب میکردن برای همین آمار طلاق کمتر بود

الان دیگه آقایان یاد گرفتن چطور با همسرشون رفتار کنن…همین اینستا کلی مطالب داره و میخونن

من خودم همسرم همیشه این مطالبو دنبال میکنه

وگرنه مردهای قدیمی توهین و فحش و کتک زدن زن مخصوصا تحقیر زن تو جمع براشون کاملا عادی بود

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
قدیم چون خانوم‌ها طلاق براشون تابو بود گزینه ی ساختن و سوختن انتخاب میکردن برای همین آمار طلاق کمتر ...

باور کنید مردای جدید آب زیر کاه شدن و تنها فرقی که کردن عفت کلامیشون ارتقا پیدا کرده،،،جامعه خیلی آمار بداش زیاد شده باید برید بیرون ببینید شاغل باشیددر هر شغل کارمند تا آزاد سرتون درد میگیره از صحبتهای ارباب رجوع ها

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،