2737
2734
عنوان

اونایی که قبلا اعتماد به نفسشون صفر بوده ولی تغییر کردن بیان 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 208 بازدید | 22 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی عزیز و شما دو عزیز @پیژامه_مامان_دوز     @والتربیشاپ     اگه واقعا م ...

خیلی ممنونم ازتون حتما مطالعه میکنم ❤🙂

🌱🌷🌈 ˖ 𝐏𝐥𝐚𝐧𝐭 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐬, 𝐆𝐫𝐨𝐰 𝐋𝐚𝐮𝐠𝐡𝐭𝐞𝐫, 𝐇𝐚𝐫𝐯𝐞𝐬𝐭 𝐋𝐨𝐯𝐞 ⨾
اسی تاپیکمو بخون درباره اعتماد بنفس نظرات مفیدی هست عزیزم  من شرایطم سختتر از توئه قصد توهین ن ...

اشکال نداره 🌷

منم خب نفهمیدم منظورتو

2742
از من خجالتی تر وجود نداشت ولی الان خیلی اوکیم و از هیچکسی خجالت نمیکشم و کلی رفتار اطرافیان باهام ت ...

میشه لطفا بگید چکار کردید دقیقا چکار ایی انجام دادین که تونستیم به این مرحله برسین 

چیکار کردی؟

نمیدونم واقعا اروم اروم تغییر کردم الانم پرو نیستم اما کم رو هم نیستمو حقمو از بقیه میگیرم و دفاع میکنم از خودم 

من و تو خم نه و درهم نه و کم هم نه که می باید باهم باشیم
میشه لطفا بگید چکار کردید دقیقا چکار ایی انجام دادین که تونستیم به این مرحله برسین 

ببین نمیدونم واقعا خیلی اروم اروم و الگو گرفتن از پرو ها تغییرم داد من انقدر تو مدرسه خجالتی بودم بچه ها با توپ من والیبال بازی میکردن خودمو راه نمیدادن همیشه وقت حرف زدن جلوی دهنمو میگرفتم اصلا حرف نمیزدم همش سرم پایین بود ی فیلم چند وقت پیش از بچگیام دیدم چنان کز کرده که انگار کسی کتکم زده و میترسم ازش جلومه انگار اختلال روانی داشتم از ۱۴ سالگی اروم اروم شروع شد بیشتر شدن اعتماد به نفسم 

من و تو خم نه و درهم نه و کم هم نه که می باید باهم باشیم
ببین نمیدونم واقعا خیلی اروم اروم و الگو گرفتن از پرو ها تغییرم داد من انقدر تو مدرسه خجالتی بودم بچ ...

چقدر بد واقعا.. خیلی خوبه که تغییر کردین

ولی من مشکلم اینه که تو سن نوجوانی اعتماد به نفسم بهتر از الانم بوده

الان ۲۰ سالمه 🙂

2738