2733
2739
عنوان

شوهر حرف گوش کن

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 28 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قضاوت نکن هیچ کس ظاهر و باطن زندگیش ی جور نیست

من ی دوست دارم باهم بیرون میرفتیم زوجی بعد انقدرقربون صدقه هم میرفتن منم ب شوهرم میگفتم بابا ی حرفی بزن ولی ن شوهرم ب جز خلوت خودمون اصلا حرفی نمیزنه حتی جلو خانواده دستم نمیگیره

خلاصه بگم ک دوستم 6ماه بعد عروسیش با یه فضاحتی جدا شد نگفتنی من از اونجا فهمیدم نمیشه ب ظاهر دل بست اینا ی دور ت خونه همو میخوردن بیرون جلو بقیه حفظ ظاهر میکردن

شوهرمنم از صبوری زیادشه هرکاری بهش بدی یکسال بعد انجام میده

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 

اگه ما مردا به حرف خانوم ها گوش میدیم دلیل بر این نیست که ازتون میترسیم دلیلش علاقه زیاد هستش اون آقا هم به احتمال زیاد خانومش رو خیلی دوست داره که اینجوری رفتار میکنه نه اینکه ازش میترسه🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2731
یک سئوال مگه شوهرش کارو بار نداره که هر زمان شد بره دنبال جینگولت بازی زنش ؟

شوهرش کارخونه کار میکنه.شیفتیه کارش حالا اگ باشه خونه کلا مثلا بادیگاردشه

اگه ما مردا به حرف خانوم ها گوش میدیم دلیل بر این نیست که ازتون میترسیم دلیلش علاقه زیاد هستش اون آق ...

اره درسته ولی دختر خالم یکم مغروره کلا خواهرشو خالمم اونطورن اینم کشیده ب اونا.اره اینا دوس دارن همو آخه شوهرمم میگ منو خیلی دوس داره ولی منظورم اینکه ی مثال بزنم توپ سنگینه سبک نیس مثل یویو بپره هرجا کلا جاهای خاصی شرایط خاصی یا ب زور بحرف من گوش میده .مثلا یبار تو خیابون مونده بودم گف اسنپ بگیر

2738
قضاوت نکن هیچ کس ظاهر و باطن زندگیش ی جور نیست من ی دوست دارم باهم بیرون میرفتیم زوجی بعد انقدرقربو ...

وای اره عین شوهر تو .اینام تو مهمونیا شوهرش هی میگ عشقم؟؟؟نفسم؟؟؟همسرم؟؟؟؟ولی شوهر من تو خونه اونم گاهی .ولی شده گاهی بیاد بغلم کنه بگ خیلی دوست دارم یا با کاراش بهم بفهمونه ک دوسم داره درونگراس. ولی شوهر اون کلا پیش جمع بغل و نگاه های عاشقانه و اون حرفا و دختر خالم اصلا ب هیچیش نیس ک این این حرفارو میزنه اصلا🤣کلا عادی.درضمن یبار عید ب دختر خالم گفتم بغلت دستمال کاغذی میدی بهم رو کرد ب شوهرش گف پاشو بده بهش جالبه شوهرش پاشد داد 😐حالا من قبل اومدن مهمونا ب شوهرم میگم عزیزم چای واس تو بشقاب واس من میوه واس تو شکلات واس من😀😀تازه گاهی هم از یادش میره پیش مهمونا خودم پذیرایی میکنم

اره درسته ولی دختر خالم یکم مغروره کلا خواهرشو خالمم اونطورن اینم کشیده ب اونا.اره اینا دوس دارن همو ...

اینجور که گفتین مشخصه که شوهرتون شما رو دوست داره منتها دغدغه هاتون زیاد براش مهم نیست😅😅

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
ینی چی میشه توضیح بدی

ببینید از نظر هر خانوم و آقایی یه چیزایی تو زندگی مهم و دغدغه به حساب میاد و برای هر کسی متفاوته مثلا از نظر شما اینکه شوهرتون بیاد دنبالتون و برسونتتون یه جایی دغدغه به حساب میاد در حالی که از نظر شوهر شما این موضوع چیز مهمی به حساب نمیاد برای همین بهتون میگن با اسنپ برین در مقابل هم ممکنه چیز هایی از نظر شوهر شما دغدغه باشه در حالی که برای شما اصلا مهم نیاشه🙂

وای اره عین شوهر تو .اینام تو مهمونیا شوهرش هی میگ عشقم؟؟؟نفسم؟؟؟همسرم؟؟؟؟ولی شوهر من تو خونه اونم گ ...

اصلا درونگرا نیست ولی خوشش نمیاد همیشه میگ چرا باید ت جمع خودنمایی کنم ک چی بشه چی بهم میدن 

حتی یبار بهش گفتم جلو همون دوستم محبت میکنی منم حقوق ماهم میدم بت بخدا بانامردی تمام حقوقم گرف بگو ی کلام حرف زد نزد هرچیم بحث کردم حقوقم بده پس بهم نداد ک نداد  

از من کمک میده یبارمامان خودم خونمون اومدبه شوهرم گفتم علی من پریودم کمک میکنی گف چشم ت برو من میارم ماهم خوش خیال هرچی نشستیم دیدم خبری نیست رفتم دیدم نشسته ت اشپزخونه بازی میکنه اون لحظه دلم میخواست خفش کنم سرسنگین شدم باهاش بچم اگ باهاش حرف نزنی یا محلش ندی ناراحت میشه و خوشش نمیاد اصلا دیگ منت کشی کرد حرف زدیم دیگ خوب شد  

ولی کلا خوشم نمیاد مرد از زنش حساب ببره کمکش کنه خوبه ولی حساب بردن قشنگ نیست

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان