2733
2734
عنوان

کسی بوده با خوردن قرص متفورمین باردارشده.......................

| مشاهده متن کامل بحث + 450622 بازدید | 1780 پست
من نه .با همون متفورمین باردار شدی؟

نه بابا بعد از خوردن متفورمین چن ماهم طول کشید دوباره رفتم دکتر بهم کلومیفن داد با یه ماه خوردنش باردار شدم،چن وقته اقدامی مگه

❤پسرم امروز من و تمام فرداهای من است❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام.من نزدیک دوساله تنبلی تخم دان دارم هفت ماهه قرص مدروکسی پروژسترون میخورم و سه ماهه تصمیم به بارداری گرفتم ولی هنوز خبری نیست با خوردن دارو پریودیم منظم شده ولی حامله نمیشم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنین

كوچيكو ادم چيكار كنه اخه 😂😂 منم درگيرم شوهرم بره از يا اون مشكل داره يا من بايد برم عكس رنگي 🥺

خوشحالم که تیکر داری الان

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2738

سلام دوستان منم یه ماه میشه متفورمین مصرف میکنم چون پریود نامنظم داشتم کیست ریز با تنبلی تخمدان قرص تری فاربه همون ال دی نوشته دکتر به نظرتون تو پریودیم متفورمین مصرف کنم یا نه؟؟؟؟؟

شوهرمم سال قبل اسپرماش ضعیف بود چند ماه پیش کلا صفر شده کسی راه درمانی نمیدونه