2733
2734
عنوان

عکسمون:)

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 27 پست

ممد پلاستیکی شما خیلی خوشگلی و از اون سر تری 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌

پسره جذابه

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نهههه چی میگی چشاشو ندیدی آدم می ترسه 😶

در ی حدن

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋
چیزه ، چرا بهم زدین ؟

اخلاقمون باهم اوکی نبود بعد ۴ سال نتونستیم دیگه...

من ممد پلاستیکی ام دختری که شانسش عین خودش پلاستیکیه...شاید باورتون نشه ولی هرروز روز تولدم یکی میمیره،دختری که به امید پزشکی اومد تجربی حالا دنبال پراید دست دوم قاطیه برا راننده اسنپ شدن....وقتی از جلسه امتحان میام بیرون مثل این دکترای که از اتاق عمل میان بیرون میگن ماهمه تلاشمونو کردیم ولی نشد....انقد سینگل موندم که اسمموتایپ میکنم ناخوداگاه ایموجی عقاب میفته کنارش.... تازه تو خونمون اتاق من بدبخت نقش یخچال داره هرکی حوصلش سر میره میاد باز میکنه یه نگاهی میندازه دوباره میبنده😐
2731
نهههه چی میگی چشاشو ندیدی آدم می ترسه 😶

جدا؟😂🫥

من ممد پلاستیکی ام دختری که شانسش عین خودش پلاستیکیه...شاید باورتون نشه ولی هرروز روز تولدم یکی میمیره،دختری که به امید پزشکی اومد تجربی حالا دنبال پراید دست دوم قاطیه برا راننده اسنپ شدن....وقتی از جلسه امتحان میام بیرون مثل این دکترای که از اتاق عمل میان بیرون میگن ماهمه تلاشمونو کردیم ولی نشد....انقد سینگل موندم که اسمموتایپ میکنم ناخوداگاه ایموجی عقاب میفته کنارش.... تازه تو خونمون اتاق من بدبخت نقش یخچال داره هرکی حوصلش سر میره میاد باز میکنه یه نگاهی میندازه دوباره میبنده😐
2740
چرا مثل پسرا صحبت میکنی ؟     حالا بیخیال چند وقتا کاتیدین

۲ماه البته باهم حرف می‌زنیم 

وا خخ فک کنم بخاطر وابستگی ایه که بهم دارین  حسی ندارین به هم مثل اوایل ؟ البته فروکش میکنه

چرا منک دوسش دارم هنوز اونم میگه دلم تنگ شده:)راست ودروغ نمیدونم