2737
2734
عنوان

می خوای بدونی چرا دهه هشتادی ها دارن ازدواج های خوبی می کنن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 867 بازدید | 58 پست
دختر فامیل ما وقتی هجده سالش بود براش انقد خاستگارای خوبی میومد که نگووو گف نمیخام عروس شم الان بی ...

۲۷ ساله پیر شده ؟ این دیگه از اون حرفااااا بود

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
دختر فامیل ما وقتی هجده سالش بود براش انقد خاستگارای خوبی میومد که نگووو گف نمیخام عروس شم الان بی ...

۲۷ سال پیره؟ طراواتشو از دست داده؟ دختر ۱۵ ساله یا اصلا زیر ۲۵ سال چی از زندگی میدونه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ناموسا چرا دوست دارید زود ازدواج کنید؟  اینجوری از شیطنت های جوونی هیچی نمیفهمید، دیگع به یه آ ...

ازنظر من خیلی بهتره با شوهرت بری عشق و حال کنی و خوشبگذرونی کنی تا با رفیقایی که موندنی نیستن

شوخی میکنی دیگه؟   ۱۵ساله   از زندگی چی میفهمه  آخه؟

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2731
ناموسا چرا دوست دارید زود ازدواج کنید؟  اینجوری از شیطنت های جوونی هیچی نمیفهمید، دیگع به یه آ ...

شیطنت جوونی در اکثر مواقع ادم تنوع طلب می کنه و اینده ادم خراب می کنه 

این رو از برسی زندگی های مختلف فهمیدم !!

دوم هرکسی یه دیدگاهی داره 

اینی که تو می گی برای شخصی اوکی هست که مجردیش سراسر لذت و شادی باشه !!

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 
ازنظر من خیلی بهتره با شوهرت بری عشق و حال کنی و خوشبگذرونی کنی تا با رفیقایی که موندنی نیستن

نه بابا درسته رفیقات موندنی نیستن اما انقضای سنت اینه . شوهر داشته باشی دیگع نمیتونی خوش بگذرونی 😊 مثلا شوهر داشته باشی میتونی رفیق عادی پسر داشته باشی؟ اکیپ مختلط با هم برید مسافرت ؟ کار کنی؟ یا ...

2740
نمیگممم پیر شدههه میگم از اون طراوت و هیجانی بودن شیطنت داشتن هجده سالگیش کم شدههه خیلی گوشه نشین شد ...

۲۷ سالگی اوج طراوت و جوونیه که

بیا منطقی نگاه کنیم کی خواستگاری دختر ۱۸ ساله میاد ؟ یک ، اون پسری که حدودا بین ۲۷ تا ۳۰ سالشه و خودش تجربه هاشو کرده اومده دختر افتاب مهتاب ندیده ی سن پایین بی تجربه میخواد که بهش تسلط داشته باشه

دو ، یه پسر که همسن و سال خودشه و زیر ۲۵ سالشه که این ازدواج اصلا درست نیست چون جفت شون بچه ن و هنوز به خانواده وابسته ن و هنوز وقت ازدواج شون نیست

سه ، این بین یه تعداد پسر خوب هم هست که تعدادشون حقیقتا کمه و استثنائن

واقعا ازدواج تو ۱۸ سالگی ریسکه تو تازه از تینیجری در اومدی و باید با زندگی و دنیا اشنا شی و تجربه ش کنی زوده بیوفتی تو مسائل پیچیده ی ازدواج

نه بابا درسته رفیقات موندنی نیستن اما انقضای سنت اینه . شوهر داشته باشی دیگع نمیتونی خوش بگذرونی 😊 ...

رفیق عادی پسر وجود نداره اونا گرگ صبوری هستن که منتظرن یه روز شکارت کنن این خود پسرا می گن 

این خیلی خنده داره 

ته این کمپ و تورها چیزی نیست 

اره خیلی زن شاغل داریم که به جاهای خوب رسیدن (منکر چالش های ازدواج نیستم)

اون دن بیلزریان که دیگه ته کثافت و خوش گذرونی بود به یه نتیجه رسیده اینا هیچ دستاوردی نداره جز هدر دادن عمر

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 
۲۷ سالگی اوج طراوت و جوونیه که بیا منطقی نگاه کنیم کی خواستگاری دختر ۱۸ ساله میاد ؟ یک ، اون پسری ک ...

اول من خودم هفده سالگی ازدواج کردم الان نوزده سالمه و کلی خواستگار داشتم دوستامم دارن دختر خاله و داییمم دارن ما هممون دهه هشتادی ایم دومم اینکه من الان رو شوهرم تسلط دارم نه اون همـــه ی اینا بستگی به سیاست و شخصیت یه دختر داره اینکه یه ادم چحوری با یه زن رفتار کنه و چجوری یه زن با یه مرد رفتار کنه همه بستگی داره 

دختر عموی من پونزده سالش بود با یه پسر بیست ساله ازدواج کرد الان پنج ساله داره زندگیشو میکنه دومین بچشم حاملس هیچ ربطی نداره با کمک بزرگتراشون دارن زندگیشونو میکنن اینو کسایی میگن که بچگی نکرده باشن من تا هفده سالگیممم کاملللل بچگیمو کرده بودم هرچیزی رو تجربه کردم و دوست داشتم ازدواجم تجربه کنم تازه وقتی که ازدواج کردم از اون محدودیتی که داشتم دراومدم شدم خانوم خونه بغدم میخوای چیکار کنی مگ یه بیرون رفتن با دوستاته که میری مگ شوهرت گروگان گرفته تورو 

اول من خودم هفده سالگی ازدواج کردم الان نوزده سالمه و کلی خواستگار داشتم دوستامم دارن دختر خاله و دا ...

عزیزم تو توی سن ۱۷،۱۸ سالگی ازدواج کردی حقیقتش الان درست نیست من از بدی های ازدواج تو سن کم بگم ، پس همینجا این بحث تموم میکنم 

امیدوارم همیشه خوشبخت باشی 🩷