2737
2734
عنوان

آلبر کامو لنتیییی

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 23 پست
من نشر اذرمیدخت خوندم سانسور بود,  وطنی تو حاجی اقا رو بخون ببین چیش کمتر از اوناس  سکین ...

سکینه😂😂🙄

خب کتاب زیاد خوندم الان یادم نیست نام ببرم وگرنه شازده کوچولو رو من هر سال میخونم

آثار خواهران برونته رو هم خیلی دوست دارم

زیبا ترین روز زندگیم روزی بود که سروش صحت رو دیدم📚🍃💚زبان و ادبیات انگلیسی میخونم و دختری هستم عاشق ادبیات،کتاب،سینما و زبان 📚🥰✨️حوزه مطالعاتیم👈ادبیات اروپا و فلسفه غرب🤍لطفا کتابام و لپتابم رو هیچ وقت از من نگیرید.با تشکر😃🤝
چرا چیزی از متون متوجه نشدم 

کتاب های فاخر ادبیات کم خوندی یا اصن نخوندی شاید 

زیبا ترین روز زندگیم روزی بود که سروش صحت رو دیدم📚🍃💚زبان و ادبیات انگلیسی میخونم و دختری هستم عاشق ادبیات،کتاب،سینما و زبان 📚🥰✨️حوزه مطالعاتیم👈ادبیات اروپا و فلسفه غرب🤍لطفا کتابام و لپتابم رو هیچ وقت از من نگیرید.با تشکر😃🤝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سکینه😂😂🙄 خب کتاب زیاد خوندم الان یادم نیست نام ببرم وگرنه شازده کوچولو رو من هر سال میخونم آثار ...

یعنی این مغازه خودکشی ژان تولی ک معروف شدو نخوندی؟ 

یا کتاب خانه نیمه شب اسم نویسندشو هیچوقت ندیدم دروغ چرا 😂

...What the fu                                                      
یعنی این مغازه خودکشی ژان تولی ک معروف شدو نخوندی؟  یا کتاب خانه نیمه شب اسم نویسندشو هیچوقت ن ...

مغازه خودکشی رو خوندم ولی واقعا اثر عمیقی نبود کتابخانه نیمه شب هم همینطور 

برای کسایی که تازه کتاب خوندن رو شروع کردن خوبه فقط

2731
مغازه خودکشی رو خوندم ولی واقعا اثر عمیقی نبود کتابخانه نیمه شب هم همینطور  برای کسایی که تازه ...

ادمخواران ژان تولی رو بخون بر اساس واقعیته خودشم برا نوشتن به اون مکان حادثه رفته و تهدیدم شده بخونی شاید تاثیر بزاره توش یه عشق و عاشقی ریزم هست یه اسپویل کنم برات مثلا به جا شخصیت اصلی رو بکشن یه دختری عاشقشه بعد کسی که میخاد بکشتش یه پسره هیزه ک به دختره چشم داره دختره برا نجات جون عشقش حاضر میشه بزاره این پسره هیز بهش ت*اوز کنه ولی عشقشو نکشه براساس واقعیتم نوشته شده 

...What the fu                                                      
ادمخواران ژان تولی رو بخون بر اساس واقعیته خودشم برا نوشتن به اون مکان حادثه رفته و تهدیدم شده بخونی ...

اسیویل نکن خواهر من

اسیویل نکن خواهر من

گفتی عمیق گفتم بگم تا عمقشوووووو بفهمی یا عاشق مترسک به دختر شیرین عقله کسی محلش نمیده عین عاشق مترسک مزرعه شده و میگه زنده اس همه مسخرش میکنن یه روز یه فرد تحت تعقیب میاد مزرعه قایم میشه و لباسا مترسکو میپوشه و دختر داستان فک میکنه مترسک زنده شده و عاشقش میشه و... 

اه سکینه برو بخون دیگ عین اخرش احساسی تموم میشه عشق تو چشما خرمایت حلقه میزنه باور کن 

...What the fu                                                      
گفتی عمیق گفتم بگم تا عمقشوووووو بفهمی یا عاشق مترسک به دختر شیرین عقله کسی محلش نمیده عین عاشق مترس ...

اشک منظورم بود نوشتم عشق اخرش 

...What the fu                                                      
2740