2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چرا باهاش صحبت کردم که چرا میپوشی و‌اینا اولش انکار میکرد( اکثرن به دور از چشم‌ما میپوشه) بعدش گفت چ ...

یکی دو باز اشکال نداره ولی جوراب مگه مشکلی داره جوراب نپوشه شاید کفشاشون تنگ هستش مشاوره برید ببینید چرا جذب جوراب زنانه شده 

انسانیت داشته باشیم به معنای واقعی در غیر این صورت فقط یک مخلوق هستیم مثل همه مخلوقات جهان 
نه چیز دیگه ای نداره فقط همین علاقه هستش

جوراب زنانه مشکی میپوشه یا رنگ پا ؟

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
2740
یکی دو باز اشکال نداره ولی جوراب مگه مشکلی داره جوراب نپوشه شاید کفشاشون تنگ هستش مشاوره برید ببینید ...

نه عزیزم یکی دوبار نیست کفشاشم فکر نکنم تنگ باشه چون اگه اینطور بود زیاد کفش داره یکی دیگه میپوشید

با روان شناس یا مشاور حرف بزنید شایدم فیلم پو رن دیدن 

مادرم پیش روانشناس رفته اونم گفت اگه بیشتر گیر بدید بیشتر علاقه پیدا میکنه ولی اخه همینطور رنگپا بپوشه😑

ف ت ی ش پا داره فوت ف ت ی ش با روانشناسی که متخصص مشکلات ج ن سی باشه مشورت کنید 

مادرم رفته عزیزم گفته زیاد گیر ندید بهش ولی نگرانشم پسر اخه‌رنگپا بپوشه