2733
2734
عنوان

با گوشت چرخ کرده ی نوع کباب رو اتیش

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 27 پست
رب انار همسرم زیاد دوس نداره  ولی خودشم عاشقشم ولی چیکار میشه کرد😢

خب هیچی دیگه.

دنبه و پیاز آب گرفته بزن بهش

نمک و سماق و زعفرووووون

پهن کن تو تابه تفلون 

برنج کته بار بذار 

ته دیگتو کمی کنجد بریز

نوش جونت

خب تو توری چه مشکلیه دیگه . همبرگری کن. فقط زردچوبه نزن.بزار تو توری و رو آتیش . 

مگه نه همون پیاز و گوشت و نمک؟و بعد اینکه از رو توری مثل کوبیده نمیریزه از درز هاش؟

🥹🙏🏻میشه برای مادر شدنم یدونه صلوات بفرستی؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه نه همون پیاز و گوشت و نمک؟و بعد اینکه از رو توری مثل کوبیده نمیریزه از درز هاش؟

اره همونا رو بزن پیاز هم قشنگ آب شو بگیر ‌‌‌‌‌.فقط زردچوبه نزن . نه بابا نمیریزه . گوشتم  سرد باشه‌ . من برا اینکه طبیعی جلوه کنه با سیخ میذارم رو توری 

2731
وقتیایی که کوبیده از سیخ میری ه میذاری روی توری . فقط اگه گوشتت چرب نباشه به توری میچسبه

من فقط از همین قسمت احتمالی کوبیده بدم میاد ک بریزه رو اتیش 

اگر بدونم رو توری نمیریزه دیگه رو سیخ اصلا نمیزنم 😂

اخه شوهرم عاشق کوبیدس بنده خدا رو واسه همین مورد اصلا زیر بار درست کردنش نمیرم 

میگم نوع گوشت مهمه واسه اینکه از رو سیخ نریزه؟اخه قبلا ک درست میکردیم نمیریخت اما این سری ریخت 

از رو توری نمیریزه ؟مثل کوبیده مثلا؟امتحان کردین شما؟یبار ی کلیپ دیدم ترسیدم شبیه کوبیده از لای سورا ...

نه نمیریزه

سریع گوشت خودشو میگیره رو اتیش

🌿🌀🔴لطفا لایک نکنید با تشکر🔴🌀🌿جواب افراد بی شعور داده نمیشود🙂
2740
من فقط از همین قسمت احتمالی کوبیده بدم میاد ک بریزه رو اتیش  اگر بدونم رو توری نمیریزه دیگه رو ...

تو شهر ما یه رستوران هست با قدمت حدود ۱۰۰ ساله از قدیم با گوشت شکار الان هم گوشت بره کباب میزنه . کباباش همیشه توی توری هست . چون گوشت گوسفندی خالص میریزه .. همیشه بزن رو توری خودتو راحت کن 

تو شهر ما یه رستوران هست با قدمت حدود ۱۰۰ ساله از قدیم با گوشت شکار الان هم گوشت بره کباب میزنه . کب ...

ارههههه اتفاقا درست کردم عااااالی شد، شد یکی از منوهام اخه من کوبیده رو بخاطر همین دردسراش ک از سیخ بیوفته درست نمیکردم 

الان امتحان کردم خیلی خوب شدددد راحت و خوشمزه