2733
2739
عنوان

حرکت بدیه اگه انفالوش کنم؟میخواد منو انگولک کنه🙂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 23 پست
ب نظرم هم انفالو کن هم کات انفالو نکردن و اهمیت ندادن ینی ک هنوز منتظری هرچند بی سر صدا پیگیرتم شد ...

دقیقا 

هرچی فکر کردم تا وقتی تو پیجم باشه یعنی پیگیر کاراتم یعنی مهمی که هنوز گذاشتم بمونی 

اره یه ادم مودی و بلاتکلیفه یه بار خیلی صمیمیه و یه بار سرد و خیلی اذیت شدمه و این حرکت و کاراش وقتی فهمیدم از عمده به شدت عصبانیم کرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا خوبه رفیقته

همینو بگو بخدا 

یه جوری  رفتار میکنه انگار تو رابطه بودیم 😒😑

خیلی مودیه

البته فکر کنم میخواد بفهمه حس من چیه بهش و مزه دهنم چیه نسبت بهش اما دیگه مهم نیست برام یعنی سعی میکنم

2742
دقیقا  هرچی فکر کردم تا وقتی تو پیجم باشه یعنی پیگیر کاراتم یعنی مهمی که هنوز گذاشتم بمونی&nbs ...

من از ادم مودی ضربه زیاد خوردم

برا خودت ارزش بزار

بعضیا میگن بی محلی کن ولی انفالو نکن ب نظرم اشتباهه

این نسخه رو برا همه نمیشه پیچید چون برداشت هرکس متفاوته 

خودتو کامل ازش بگیر ارزشش رو نداره بزهر هرفکری میخاد بکنه تو این مورد مطمئن باش اگ کامل ولش کنی بیشتر ضربه میخوره

خداوند مرا دوست دارد و نگه دار من است✨️🤍
من از ادم مودی ضربه زیاد خوردم برا خودت ارزش بزار بعضیا میگن بی محلی کن ولی انفالو نکن ب نظرم اشتب ...

دقیقا منم نظرم همینه

اوایل پیگیر بود تا یه چیزی میشد توضیح میداد منم هیچی نمیگفتم قبول میکردم و کم کم عادی شد براش فکر کرد هروقت این حرکتو بزن بازم من بی حرف قبول میکنم 

2738