2737
2734
چرا برا همه چیز به حرف اقای داماد گوش دادین؟ مگه میشه؟ 

اگه گوش نمیکرد بدتر میشد طلاق میگرفتن مامانمم همش میگه کوتاه بیایین🥲

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏

عزیزم این چیزا درس میشه من ۱۸ سالم بود ازدواج کردم شوهرم ی ماشین داشت فقط هیچکس بهمون کمک‌نکرد رفتیم تو یه اتاق ۳۰ متری که نه آب داشت نه گاز اونم تو خونه مادرشوهر یه جشن مختصر گرفتیم از همون خونه هم ی سال نشده شبونه بیرونمون کردن تک سه سال چهار بار طلا فروختم از مامانم قرض کردیم کار شروع کردیم خدارو هزار مرتبه شکر الان همه چی داریم زندگی مون خوبه شوهرمم هرچی میخره میزنه به نامم میگه تو سختی با من بودی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر خواهرت اخلاقش خوبه؟ منظورم جدا از مادیات درست و حسابیه یا نه؟

نمیدونم چهار ماهه عقد کردن چیز بدی ندیدیم تاحالا ازش تا زیر یه سقف نرن هیچی معلوم نمیشه

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏

عزیزم اینا به شانس ربطی نداره

من خودمم طلاق کم بود عروسی اینا هیچی

حتی رفتم خونه پدرشوهرم تو روستا

اینو از اول خود آدم نباید قبول کنه،قبل نامزدی باید تکلیف همه چی مشخص بشه

نباید کم کاری خودمون بزاریم پای شانس

خدا قبل از هرچیزی به آدم عقل داده

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
2731
نمیدونم که دلم گرفته دارم به همه چی فکر میکنم خواهرم گفته بود عروسی هم نگیری طلا اینا خوب میگیری او ...

باید قبل عقد می‌رفتین دیدن خونه شما بی خیال بودین....برای طلا هم باید خونوادت اجازه ندن برن سرخونه زندگی تا وقتی طلا نگیره چون قول دادن ارزش خودتونو همین اول صفر کردید 

شوهرش همش گفت ندارم قبول نمیکرد باید طلاق میگرفتن بدتر میشد چه بدونم که

طلاق بهتر از این بود چرا اجازه دادید قبل اینکه وعده هاشو انجام بده عقد کنن...پس لطفاً گردن خدا ننداز کوتاهی از خودتونه