2733
2739
برا همین گفتن باید کسی معرف باشه

اوه چقدر سخت میگیرن. حالا آشنایی چیزی نداری وارد بشی؟ کارآموزیو شروع کنی بعدش کارت راه میوفته. از داروخونه ها کوچیک پرس و جو کن. بزرگا و معروفا نرو

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
خوشبحالت...ایشالله پربرکت باشه ما بند پ نداشتیم...بیکار تو خونه ام...

تکنسین داروخانه ای؟

خود داروخانه میخوای بخری اون نیاز به مدرک نیست بدون مدرک ام میشه که میشه داروخانه پراتیک

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوه چقدر سخت میگیرن. حالا آشنایی چیزی نداری وارد بشی؟ کارآموزیو شروع کنی بعدش کارت راه میوفته. از دا ...

باور میکنی دو هفته هر جایی تو هر کوچه ای بود رفتم

یکیش بهم گف خودمون تو خانواده هنوز بیکار داریم...

واقعا دلم شکست

دیگه خودمو خسته نکردم

متاهل و متعهد هستم...همسرمو با دنیا عوض نمیکنم ...افتاااااااد...🧐...درخواست دوستی نمیپذیرم...
تکنسین داروخانه ای؟ خود داروخانه میخوای بخری اون نیاز به مدرک نیست بدون مدرک ام میشه که میشه داروخا ...

بله تکنسین

اشنایی کاااامل با انواع دارو دارم

متاهل و متعهد هستم...همسرمو با دنیا عوض نمیکنم ...افتاااااااد...🧐...درخواست دوستی نمیپذیرم...
2742
باور میکنی دو هفته هر جایی تو هر کوچه ای بود رفتم یکیش بهم گف خودمون تو خانواده هنوز بیکار داریم... ...

تو هرکاری بخوای وارد بشی پارتی می‌خوان انگار همه چیز پارتی محور شده نه شایسته محور. منم با مدرک تحصیلیم رزومه شرکت زیاد فرستادم پارتیم داشتم تو بعضی موارد یا پارتیم یه شهر دیگه بود که بدردم نمی‌خورد یا میگفت فلان رشته رو نیاز داریم. گفتم یه مدرکی هم بگیرم . ادم هرچی بیشتر چیزی یاد بگیره بهتره

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
تو هرکاری بخوای وارد بشی پارتی می‌خوان انگار همه چیز پارتی محور شده نه شایسته محور. منم با مدرک تحصی ...

عزیزم ایشالله خدا پشت و پناه باشه برات

ماها به غیر خدا هیشکیو نداریم

واقعا اینو با اشک نوشتم😭

عزیزم ایشالله خدا پشت و پناه باشه برات ماها به غیر خدا هیشکیو نداریم واقعا اینو با اشک نوشتم😭

نگو بابا . ببین بعضی چیزا به شانس و زمانه. بعضی چیزا نمیشه چون قراره بهترش برامون پیش بیاد. مرسی عزیزم امیدوارم شمام روز به روز پیشرفت کنی. به هرحال مدرکی که داری تو زندگی شخصیتم بدردت میخوره همین که میتونی انواع داروها رو بشناسی کلی هنره