2733
2734
منم البته من مشکل لوزمه هزینه عمل هم ندارم. چند وقت پیش با یکی دعوام شد اینو به روم آورد با اینکه هم ...

یا خدا ترسوندیم منم لوزه ام بزرگه سنگ لوزه درمیاره هرجا میرم ماسک میزنم از ترس اینکه بو نده انقدر مسواک میزنم و آدامس میجوم خسته شدم برا عمل لوزه هم رفتم متخصصه گفت بزرگی دیگه برای چیته عمل نمیکنیم و نکرد

منم واقعا خیلی حس بدیه نتونی مث یه ادم عادی حرف بزنی دیگ نمیدونم چیکار کنم

بقیه هی میگن چرا صحبت نمیکنی منم هیچی نمیگم. اصلا نزدیک کسی نمیشینم. واقعا روانمو به هم ریخته این موضوع

هر وقت نبودی همه چی قشنگ شد!                        ‌‌همون ستونم. کاربریمو اصلیمو برگردوندم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یا خدا ترسوندیم منم لوزه ام بزرگه سنگ لوزه درمیاره هرجا میرم ماسک میزنم از ترس اینکه بو نده انقدر مس ...

اصلا با مسواک و اینا بوش از بین نمیره من لوزم حفره داره باید کلا بردارمش

هر وقت نبودی همه چی قشنگ شد!                        ‌‌همون ستونم. کاربریمو اصلیمو برگردوندم.
2740
اصلا با مسواک و اینا بوش از بین نمیره من لوزم حفره داره باید کلا بردارمش

منم همینطورم . خودم عفونتاشو (سنگ هاشو) درمیارم به اطرافیان میگم ببین دهنم بو میده یا نه میگن نه . امیدوارم همینطور باشه . ولی وقتی روزه ام یا صبح بیدار میشم قطعا بو میده که مسواک و ماسک میزنم

منم همینطورم . خودم عفونتاشو (سنگ هاشو) درمیارم به اطرافیان میگم ببین دهنم بو میده یا نه میگن نه . ا ...

منم معمولا خارج میکنم اما همشون توی دید نیستن خیلیاشون پشت لوزه یا داخل هستن. خیلی بایت این موضوع اعصابم خورده

از معده اته ما خونوادگی این مشکلو داشتیم

قبل و بعد غذا یه کوچولو نمک بخور رطوبت اضافی معده اتو میگیره

بری دکتر میگه امپرازول بخور ولی فقط تا وقتی قرص بخوری خوبی

دمنوش بِه هم معجزه اس

اگه امکانشو داری بادکش گرم معده هم بکن

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
از معده اته ما خونوادگی این مشکلو داشتیم قبل و بعد غذا یه کوچولو نمک بخور رطوبت اضافی معده اتو میگی ...

امپرازول خوردم اونم هیچی نکرد

چطوریه بادکش

کاربری دست دو نفره
یه دکتر به من گفت که هرشب آب نمک قرقره کن ولی یادم میره

میگن موثره میارتشون بیرون ولی من تاثیری ندیدم