2733
2734
عنوان

مشورت بچه داری یا شغل؟

| مشاهده متن کامل بحث + 168 بازدید | 30 پست
بچه یکساله رو مهد میذارن میدونی چجوریه پی پیشو چکارمیکنن کی تعویض میکنه

من رو گذاشتن 

خب پوشکی بودم تعویض م میکردن

ولی کلا من تو مهد پی پی نمیکردم مامانم گفت یه بار خانمه گفته ببخشید ما وظیفه تونه بهتون اطلاع بدیم بچه تون تو مهد اصلا پی پی نمیکنه 

مامانم گفته میدونم تا میارمش خونه میکنه 

نمیدونم چه سیستم تربیت شده ای داشتم

تازه مرخصی زایمان زمان من سه ماه بوده الان ۹ ماهه

اینجا تبادل نظره اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم حوصله ندارم

من بچه ها را گذاشتم و رفتم دانشگاه و الانم کاراموزیم تو بیمارستان را دارم میرم و برای بعدش هم کلی برنامه دارم.هیچوقت دوست ندارم زندگیم درست مثل زندگی زنای قاجار باشه.

وظیفتون بچه داری نیس فقط

باور کنین

بچه فردا روز وقتی دستت جلو شوهرت دراز میشه برای دوقران پول،تو را به چشم یه مادر ضعیف میبینه ولی وقتی شاغل باشی و مستقل وقتی گفت فلان وسیله را برام بخر و تو با اعتناد به نفس براش خریدی بهت افتخار میکنه.این همه زن تو کل دنیا مقامات بالا دارن،پس بچه های اینا چی شدن؟بچه هیچیش نمیشه،اتفاقا توانمندتر و اجتماعی تر میشه تو مهد.آخه سرکار و تو اجتماع را میخوای ول کنی بری تو آشپزخونه پیازداغ سرخ کنی؟

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من بچه ها را گذاشتم و رفتم دانشگاه و الانم کاراموزیم تو بیمارستان را دارم میرم و برای بعدش هم کلی بر ...

نه عزیزم...میخوام به دخترم برسم..همه چی که کار خونه نیست...ولی خب حرف شماهم تا یه حدی درسته...موندم چیکار کنم..😭

دخترک زیباروی من ...تو با اومدنت دنیارو برامون قشنگتر کردی...ما هم تلاش میکنیم دنیاتو  برات قشنگ کنیم...🥰
من از یکسالگی مهد کودک گذاشته شدم بزرگ شدم الانم زنده م در خدمتت یه دوستی دارم شهر غریبه شاغله سه ...

امروز میخوام بدم مهدهارو ببینم...توکل بر خدا آزمایشی یه یه ماه بذارم..ببینم چی میشه..حرف شماها واقعا قوت قلب بود برام...ممنون

دخترک زیباروی من ...تو با اومدنت دنیارو برامون قشنگتر کردی...ما هم تلاش میکنیم دنیاتو  برات قشنگ کنیم...🥰
2731

عزیزم کلا کار کردن باعث میشه شخصیت مستقل تری داشته باشی 

بچه شما خصوصا اگر دختر باشه شمارو میبینه انگیزه میگیره 

صرفا چون مادر شدی دلیل بر این نیست که زندگیت رو وقف فرزندت کنی و فداکاری کنی 

هم شما زندگی خودت رو داری هم فرزندت 

اگر بچتون برونگرا و اجتماعی هم هست که مهد براش عالیه 

امتحان کن به نظرم یه چند وقت مهد بذار ببین اوضاع چطوری میشه 

خدایا شکرت ...  

من از6ماهگی بچم برگشتم سرکار خداروشکر راضیم بااینکه منم تنهام ولی پرستار گرفتم براش از مهر میفرستم پیش انشاالله

من به اینده فکرمیکنم و گذشته ای که خیلی براش زحمت کشیدم واقعا نتونستم قید کارمو بزنم

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400 20اردیبهشت75.60  هدف اول70هدف دوم65
من از6ماهگی بچم برگشتم سرکار خداروشکر راضیم بااینکه منم تنهام ولی پرستار گرفتم براش از مهر میفرستم پ ...

پرستار میومد خونتون ؟...کدوم شهرین؟

من از6ماهگی بچم برگشتم سرکار خداروشکر راضیم بااینکه منم تنهام ولی پرستار گرفتم براش از مهر میفرستم پ ...

میدونی پرستار خوب پیدا کردن سخته...نمیشه به هرکی اعتماد گرد

پرستار میومد خونتون ؟...کدوم شهرین؟

الان هم هست من خداروشکر راضیم

من مشهدم

خداخیلی دوستمون داشت بنده خدا خیلی هوای بچمو داشت و داره

بچم الان4.5سالشع از6ماهگی میااد 

اوایل خیلی میترسیدیم ولی راضیم همین که بچم تا هروقت بخواد میخابه و توخونس راضیم...

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400 20اردیبهشت75.60  هدف اول70هدف دوم65
امروز میخوام بدم مهدهارو ببینم...توکل بر خدا آزمایشی یه یه ماه بذارم..ببینم چی میشه..حرف شماها واقعا ...

خواهش میکنم

حالا اگه میتونی یه سال یا حداقل چند ماه مرخصی بدون حقوق بگیر بزرگتر بشه

مامانم میگه کاشکی عقل الان رو داشتم مرخصی میگرفتم من سه ماه بودم که مرخصی زایمانش تموم شده

در ضمن امکانات الان رو با زمان خودمون مقایسه نکن

سرما و بارندگی اون موقع 

مامانم بدون ماشین با سرویس مینی بوسی من رو میبرده میاورده الان همه ماشین دارن

میدونی پرستار خوب پیدا کردن سخته...نمیشه به هرکی اعتماد گرد

از خدا بخواه کمکت کنه خوبش رو سر راه ت بزاره الان دوستم که پرستار گرفته اسمش نازی هست میگه نازی شده خواهرم

از خدا بخواه کمکت کنه خوبش رو سر راه ت بزاره الان دوستم که پرستار گرفته اسمش نازی هست میگه نازی شده ...

طوری بود وقتی تو مرخصی زایمان بود واسه سومی بازم میگفت بیاد پیشش میگفت از دستم نره

سومی رو ناخواسته باردار شد

پرستار خوبی ش اینه بچه رو نمیخواد بیدار کنی حاضر کنی ببری از خونه بیرون واسه خودش میخوابه هر وقت دلش بخواد بیدار میشه

خواهش میکنم حالا اگه میتونی یه سال یا حداقل چند ماه مرخصی بدون حقوق بگیر بزرگتر بشه مامانم میگه کا ...

نه مرخصی نمیدن...وگرنه خیلی بهتر میشد

نه عزیزم...میخوام به دخترم برسم..همه چی که کار خونه نیست...ولی خب حرف شماهم تا یه حدی درسته...موندم ...

ما هم شاغلیم هم به بچه هامون میرسیم

استادم دکتر هست،مطب داره،سه تا هم بچه داره الان دوتاشون پزشکی قبول شدن و یکیشم هنوز کوچولو هست.ببین،هم درس خوند هم شاغل بود هم بچه های موفقی تربیت کرد.خودت را محدود به بچه داری نکن.حساس نباش رو بچه

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز 
من بچه ها را گذاشتم و رفتم دانشگاه و الانم کاراموزیم تو بیمارستان را دارم میرم و برای بعدش هم کلی بر ...

ببخشید تو بچه هات رو پیش ی میذاری میری سرکار؟

2706