2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی شخصیه واسه همه یکی نیست.من ۲۲ ازدواج کردم ۲۷ آوردم

این وسط درسمو ادامه دادم ارشد گرفتم

روال زندگی همه که یه جور نیست

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2731

هرموقع دوست داری هرچی سن کمتره توان وحوصله وسلامتی سرجاشه، ۱۹ ازدواج کردم ۲۱ نی نی دارشدم دومی فاصله افتاد الان پشیمونم کاش زودتر میاوردم 

یادبگیریم عقده هامونو سردیگران نریزیم،ودرتاپیک ادب داشته باشیم واستارتر رو درک کنیم نه سرزنش
هرموقع دوست داری هرچی سن کمتره توان وحوصله وسلامتی سرجاشه، ۱۹ ازدواج کردم ۲۱ نی نی دارشدم دومی فاصله ...

واقعا

من شوهرم اصرار داره زود بیاریم یک ماه بعد عروسی ولی من نمیخوام اونموقع

2740

هر وقتی که دلت بخواد واقعا مسئولیت قبول کنی و خودتو بچه نبینی که بخوای با خودت مقایسش کنی

خیلی از مادراییو که تو سن ۲۰ اینا مادر شدن رو میبینیم که بچه تا یذره صداش میره بالا داد میزنن و کتکش میزنن چون تحملشو ندارن و باور دارن که با وجود بچه ای که مال خودشون هم هست، از طرف اطرافیان نادیده گرفته میشن و از بچشون بدشون میاد

چون هنوز خودشونو بچه میبینن

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 
برای چی

چون زودتر بزرگ میشن.من الان ۳۱ سالمه پسرم دوسالشه واقعا حوصله ندارم.میگم کی بزرگتر بشن منم راحت بشم

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که:نه سوادِ حرف زدن داشته باشد،نه شعورِ لازم برای خاموش ماندن ...
واقعا من شوهرم اصرار داره زود بیاریم یک ماه بعد عروسی ولی من نمیخوام اونموقع

حالا یکماه نمی دونم بدن باید اماده باشه،برو دکتر کمبود ویتامین نداشته باشی هرموقع دلت خواست نزار سنت بره بالا، من خودم نی نی دوست دارم انشاا.. هرچی خیره همون بشه برات 

یادبگیریم عقده هامونو سردیگران نریزیم،ودرتاپیک ادب داشته باشیم واستارتر رو درک کنیم نه سرزنش