2733
2739
عنوان

مهریه گرفتن آسونه یا سخت

| مشاهده متن کامل بحث + 735 بازدید | 48 پست

زنها از اینکه از اول برای مهریه ازدواج میکنن هیچوقت طمع خوشبختی رو نمیچشن ازدواج اینجوری مث خونه ی مستاجری میمونه آدم دلش نمی افته منتطره مهلتش تموم بره یه جای دیگه .نکنید اینکارو خداوکیلی قصد زندگی ند آرین ازدواج نکنید جوونا مردم نابود شدن .  حالا خداشکر یه تبصره هایی تو مجلس اومده ایشاله تایید بشه .خیلی خوب میشه .

.

..

خوب مگه یک چهارم حقوق کارمند چقدره؟؟؟؟؟ با انقدر میسوزن؟ با انقدر به خاک سیاه میشینن؟ بله یه سریا ...

ببین یه چیزی بگم مردا از مهریه میسوزن حالا تو بگو هرچقدر.من با چشمهای خودم اینو دیدم.بعدم من میگم کسی بخواد بگیره میتونه بگیره ولی حوصله و دوندگی داره.من دیدم خونه و ماشین و تمام حسابهای بانکیش توقیف شد.ماهی ۷میلیون هم مهریه میده.من فکر نمیکنم من دیدم که مردها چطور از مهریه دادن سوختن حتی دیدم خونه رو بنام برادرش زده اما تمام حقوقش باید بده جای مهریه و نفقه بچه هاش چون حتی یک بچه حاضر نشده باهاش زندگی کنه‌.اینم بگم نظر قاضی خیلی خیلی مهمه.از ادم بیکار هم مهریه میگیرن که خودش نداره بده خواهرش بجاش میده.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731