2752
2734
عنوان

زاییدن مادر شدن نیست ،،،مادری کردن مهمه ...سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 23 پست

پن کاملا متوجه ام چی میگی

تجربه تورو داشتم 

منم اورژانشی خورده بودم ولی ... 

وقتی فهمیدم ۵ هفته بودم 

زعفرون و این چیزها هم‌جواب نمیده من همه رو امتحان کردم 

به سختی قرص پیدا کردم و آشنا داشتم منو برد پیش دکتر خیلی خوب تو بیمارستان که تحت نظر اون سقط کنم

دکتر جواب آزمایشم رو دید و گفت اول باید بفهمیم چند هفته ای چون قرص برای زیر ۷ هفته ج نمیده 

لکه بینی هم داشتم دوهفته

خالاصه دوباره بتا دادم و سونو واژینال و دکتر شک کرد چون تو سونو هیچی نبود و بتا هم طبیعی بالا نمیرفت

خلاصه گفت روز درمیون بتا بده تا ۱۰ روز و بعد دوباره سونو

تو این ۱۰ روز اینقدر گریه کردم و استرس کشیدم میگفتم خدایا اونایی که بچه میخوان و زندگیشون داره بخاطر بچه هز هم‌میپاشه بهشون نمیدی 

اونوقت منی که اصلا شرایطش رو ندارم و جلوگیری کردم چرا باید بچه داشته باشم و .... 

وقتی سونو دادم گفت اصلا اجازه نداری پاتو از بیمارستان بذاری بیرون 

خارج رحمه و باید سریع یه کاری کرد چون لوله ات داره میترکه

اورژانس اون بیمارستان منو فرستاد بیمارستان یاس و فرداش عمل لاپارا کردن و درش آوردن 

متاسفانه لوله راستم رو از دست دادم 

الان بعد از دو سال ازون ماجرا ..... متاسفانه دچار مشکل ناباروری شدم و ازین دکتر به اون دکتر که بتونم باردار بشم 

راستش رو بخوای 

الان که فکر میکنم میبینم حالا اگه اون سال اونقدر ناشکری نمیکردم و بچه اار میشدم چی میشد؟ چه اشکالی داشت ..... خیلی افسوس میخورم 

البته مال من خارج رحمی بود و در هر صورت باید از بین میرفت ولی از دست خودم ناراحتم و پشیمون که اونقدر ناشکری کردم 

الان دارم تقاص پس میدم و حسرت مثبت شدم بیبی چک مونده رو دلم 

هرماه که متوجه میشم پریود شدم دنیا خراب میشه رو سرم که بازم این ماه نشد......

پشت زمستان دلم هست بهاری که نگو 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی اگه خداروقبول داری اینکارو نکن بشدتتتت دچار عذاب وجدان میشی بعدش ممکنه اون بچه بخواد درآینده شخص مهمی بشه خدا میدونه اون به چه حکمتی داره پا میزاره تو این دنیا اون الان خیلییی ضعیفهه خیلییی ولی نکن اینکارو اونم صرفا به خاطروضع نامناسب گذرا

2731

راستی یه چیز دیگه 

اون زمان که من درگیر و دار دارو پیدا کردن واسه سقط بودم 

یه خانم دیگه هم اینجا شرایطش مثل من بود و قرص رو گرفته بود و استفاده کرد که سقط بشه

بدجور افتاد به خونریزی و سقط نشد 

چند ماه بعد بهم گفت جنین اش قلبش تشکیل نشده و سقط شده ولی خیلی اذیت شده بود 

خواستم بگم اینو هم درنظر بگیری که حتی اون قرص هم ممکنه سقط نکنه ولی اثر بدی رو جنین بذاره و خدای نکردی یه بچه مشکل داره بشه

فکر همه چیشو بکن

اینایی ک میبینی باردار شدن جلو گیری طبیعی بوده  همشونم می دونن ک با جلو گیری طبیعی امکان باردا ...

نه اصلا ..منم همیشه میگفتم مگه بارداری ناخواسته ممکنه ..ولی برام اتفاق افتاد ‌.وسیله جلوگیری پاره شد سریع قرص اورژانسی خوردم ..فرداش برای محکم کاری چند تا اچ دی خوردم بازم باردارشدم .

شما هیچ تقصیری نداشتی ..وقتی خارج رحمی بوده ..چرا الکی به خودت اخساس گناه میدی ...کاملابی ربطه

آره ولی از وقتی فهمیدم باردارم تا روزی که فهمیدم خارج رحمیه خیلی ناشکری کردم