2752
2734

پشتکاری که برا تاپیکای جنگی دارن و برا اصلاح سایت داشتن الان این سایت جزو برترین سایتای جهان بود 😂🙄

اون کاربره طفلی چقدر التماس کرد یه تاپیک بزنین حمایت کنید که خانم نونا تهرانی سایت و درست کنه

حالا تو جنگی که ۸۰ درصد سر در نمیارن صرفا برا تشویش رگباری تاپیک میزنن

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️•فِكرایِ توْ سَرَم اَز هَنزفِريم پيچيدِه تَرَن•-•...!_اینو میزارم بیا اینجاکیمیا_https://abzarek.ir/service-p/msg/1880807_

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
@روزای_خوبم_میرسه_     تو تاپیک بغلی چون قفل شد نتونستم بگم اونی که گفتی که چیزی نیست دی ...

واییییییییی خدایا انگار سفر به قطره 

هنو میشم مات خندت.. دوپامین ینی دستات لای دستم...             https://abzarek.ir/service-p/msg/1785741 درد دلتو بگو..

ترکیدنت مبارک🤣🤣

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.تو آخرین پناهمی پسرم 🫂🤰🏻با شوهرم دعوا کردم عصاب ندارم مواظب خودتون باشین 😑🗡🗡🗡🗡
😂😂😂کجاست میخواست بره بگه ماهم بریم 

میخواست بره خونه مامانشینا فک کنم اونجا جلو منطقه های جغرافیایی نیست و ضد گلوله هستش 😂

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
@روزای_خوبم_میرسه_     تو تاپیک بغلی چون قفل شد نتونستم بگم اونی که گفتی که چیزی نیست دی ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.تو آخرین پناهمی پسرم 🫂🤰🏻با شوهرم دعوا کردم عصاب ندارم مواظب خودتون باشین 😑🗡🗡🗡🗡
میخواست بره خونه مامانشینا فک کنم اونجا جلو منطقه های جغرافیایی نیست و ضد گلوله هستش 😂

😂😂😂😂آدم نمیدونه بخنده یا گریه کنه 

ی کاربر می‌گفت شوهرم میگه جنگ میشه بریم خونه مامانم بمونیم 😐

کاش آخر این سوز ...بهاری باشد 
😂😂😂😂آدم نمیدونه بخنده یا گریه کنه  ی کاربر می‌گفت شوهرم میگه جنگ میشه بریم خونه مامانم بمو ...

میخواد بره آخرین شیرشو بخوره بچه

حالا میگفت کرونا شده بود هم جمع کرده بود رفته بود اونجا

کلا خونه مادرش از بلا های طبیعی در امانه 😂

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫