2733
2734
خواهر زادتونو باید در رقابت با بچه هتی دیگه که دولتی میرن وارد کرد ببینی درسش عالیه یا نه شما بگی عا ...

خب منم در برابر اطرافیان میگم که عالیه…اونایی که دولتی می‌رن

معمولا مدارس دولتی باعث افت بچه ها از لحاظ اخلاقی و شخصیت میشه و من اینو نمیپسندم اصلا

ترجیحم اینه بچه با بچه هایی که از لحاظ موقعیت خانوادگی لول بالا تر هستن معاشرت کنه تو مدرسه

Afsaneh__67 هستم😍با کاربری جدید در خدمتم😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب خیلیها منظورشون از غیر انتفاعیها فرهنگشون بالاتره یعنی صرفا فقط پولدار ترن اصلا نمیدونن فرهنگ یعن ...

ببین من خودم به عنوان یک دهه شصتی که زمان ما اصلا مدارس غیرانتفاعی و خصوصی وجود نداشت با وضع خوب پدرم رفتم مدرسه دولتی البته کنارش هم کلاس زبان و کنکور و معلم خصوصی و خیلی چیزها میرفتم که اون زمان برای خانواده های نسبتا متمول بود 

تو یک محیط مخلوط از هر فرهنگی بزرگ شدم همه مدل هم تو مدرسه مون بود به قول شما از خانواده های تحصیل‌کرده تا خانواده های با فرهنگ پایین که دختر فراری داشتن یا کلی از همکلاسی های خودم تو ۱۴ سالگی شوهر کردن از اونور هم از هم کلاسی هام تو درس به جاهای خوبی رسیدن و این مسایل و محیط باعث شد خیلی خودساخته باز اومدیم یعنی دوره ما اکثرا همینجور قوی بار اومدن مدرسه غیرانتفاعی حداقل تو دوره دبستان به نظرم بچه رو ایزوله میکنه و محیط رو جداسازی میکنه 

خوب این دوستم یکی از معروفترین غیرانتفاعی ها فرستاده اسمش یادم نیست اما مدرسه بین المللی هست بیشتر ب ...

من الان برای پیش یک پسرمو مدرسه هوشمند ثبت نام کردم

هرکسی میبینم اطرافم که اخلاق و رفتارش توسلیقه ی منه بچشو این مدرسه اسم نوشته….فقط از لحاظ مالی نیست از نظر شخصیتی و تحصیلات منظورم بود

Afsaneh__67 هستم😍با کاربری جدید در خدمتم😂😂
2731
قطعا همینطوره هم تو غیرانتفاعی هم تو دولتی مدرسه خوب و بد داریم و همینطور معلم خوب و بد داریم  ...

درسته

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
کلاسای زیر ۱۵نفر رو من باشم نمیفرستم بچه انگار جدا شده از جمع روابط اجتماعی رو اصلا یاد نمیگیره انگا ...

اره خب اما کیفیت ب شدت بالاتر میره و انگار خصوصی داره باهاش کار میشه هرروز