2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ازدواج کن ازدواج کن امااااا با توکل بر خدا و عقل من ۳۵ سالمه خیلی ناراحتم ازدواج نکردم

سلام

اخه ازدواج قسمته

منم ٣٤ سالمه ازدواج نكردم

واقعا شرايطش بايد جور شه

پسر نيستم پاشم برم خواستگاري كه

تازه دوست پسر هم هيچ وقت نداشتم

به نظرم دختر ۲۵ ساله نیاز به نصیحت نداره. خودش دیگه میدونه چه راهی درسته چی غلط

یکی میگه ازدواج کن یکی میگه ازدواج نکن. یکی میگه کار کن، یکی میگه از جیب یکی دیگه استفاده کنگ همه اینا بر اساس تجربیات شخصیه

من تو سن شما ازدواج کردم. ۴ سال بود کار میکردم و تازه فوق لیسانسمو گرفته بودم. شرایطم خوب بود، تفریحاتمو داشتم، دوستا و خانواده م اوکی بودن، درامدم خوب بود تقریبا. ولی ترجیح دادم اگر قراره عشق و روابطی رو تجربه کنم، تو چارچوب اصولی خودش باشه. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
سلام اخه ازدواج قسمته منم ٣٤ سالمه ازدواج نكردم واقعا شرايطش بايد جور شه پسر نيستم پاشم برم خواس ...

منم همسن شاهام ۳۵ ازدواج نکردم 😔😔😔 ولی خیلی دوست دارم ازدواج کنم 

اقایان درخواست دوستی ندید.                             خدایا مرا به همه ارزوهایم برسان                          خدایا کمکم کن انسان خوبی باشم                        خدایا روزهایم راپر از عشق به خودت قرار بده           خدایا تو همه چیز منی تو بهترین رفیق و همراه منی .💖💖💖