2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیللللللییییییی خوشگلههههه فقط باید به فیست بیاد، من خودم عاشق اینجور مدلیم ولی اگه موهامو کوتاه کنم ...

صورتم گرد. مدل پسرونه میزنم همه میگن بهت میاد. حتما موهای خوبی داری که مامانت راضی نیست کوتاه کنی

2731
منم موی کوتاه فقط بهم میاد مدل مردونه از بس گرمایی هستم این دیدم خوشم اومد😀

من مدل موهام اینطوریه

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
صورتم گرد. مدل پسرونه میزنم همه میگن بهت میاد. حتما موهای خوبی داری که مامانت راضی نیست کوتاه کنی

اگه توم صورتت گرده پس حتما بهت میاد، بنظرم کوتاش کن چون تنوع خوبه آدم روحیش باز میشه، من موهام تا پایین کمرمه کلا خونوادم خیلی سنتی فکر میکنن هیچوقت نمیزارن موهامو پسرونه کنم میگن عیبه و فلان، خودمم موی بلند خیلی دوس دارم ولی دلم میخواد یه بارم ک شده پسرونش کنم، دوس دارم یا کوتاه کوتاه باشه یا بلند بلند از حد متوسط خوشم نمیاد

اگه توم صورتت گرده پس حتما بهت میاد، بنظرم کوتاش کن چون تنوع خوبه آدم روحیش باز میشه، من موهام تا پا ...

آره من کوتاه بهتر بهم میاد. ولی تو هم اگه موهات مشکل خاصی نداره مثل موخوره و اینا دستش نزن موی بلند یه آپشن خوبه برای دختر😀😁

آره من کوتاه بهتر بهم میاد. ولی تو هم اگه موهات مشکل خاصی نداره مثل موخوره و اینا دستش نزن موی بلند ...

فداتشم والا مو خوره ک داره ولی بازم نمیزارن کوتاش کنم☹️حالا تو کوتاش کن لذشتو ببر😍

2706