2737
2734
عنوان

وزن جنین در هفته 34+مامی نگران

| مشاهده متن کامل بحث + 167280 بازدید | 89 پست
عزیزم چرا دختر اولت محدودیت رشد داشته؟؟منم این مشکلو دارم خیلی خوردم برای رشدش ولی من چاق میشم بچه و ...

نه من کلن بدنم همش عفونت داشت انای بیوتیک مصرف می کردم البته برای شدهرم مشکلی پیش اومد تو بیمارستان بود همش استرس داشتم بخاطر همین دختر اول خیلی وزن نگرفت

نه من کلن بدنم همش عفونت داشت انای بیوتیک مصرف می کردم البته برای شدهرم مشکلی پیش اومد تو بیمارستان ...

منم سر اینوخیلییییی استرس داشتم ماهای اول.ممکنه از اون بوده باشه؟

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی الان هیچ مشکلی نیس. خونرسانی مشکل داشت اونم حل شد ولی بازم رشدش عقبه. 34 هفته 1832 بود. هرهفته چ ...

عزیزم بچه شما ب دنیا اومد قد و وزنش خوب بود ان شاالله؟؟؟؟

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
2728
عزیزم بچه شما ب دنیا اومد قد و وزنش خوب بود ان شاالله؟؟؟؟

عزیزم‌37 هفته به دنیا اومد. با وزن 2120 و قد 44

ولی خداروشکر اوکی هست حالش

من بچه اولمم با همین وزن به دنیا اومد. گمونم رحمم بیشتر از این ساپورت نمیکنه

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
عزیزم‌37 هفته به دنیا اومد. با وزن 2120 و قد 44 ولی خداروشکر اوکی هست حالش من بچه اولمم با همین وز ...

خداروشکر که سالمه منم جنینم رشدش کم بود از اول برام دعا کنید سالم بغل بگیرم 2 هفته دیگه زایمانمه

خداروشکر که سالمه منم جنینم رشدش کم بود از اول برام دعا کنید سالم بغل بگیرم 2 هفته دیگه زایمانمه

انشاالله به سلامتی 

اصلا استرس نداشته باش. به دنیا اومد شیر میخوره تپلی میشه

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
انشاالله به سلامتی  اصلا استرس نداشته باش. به دنیا اومد شیر میخوره تپلی میشه

ان شاالله.ممنون عزیزم

2738
ولی الان هیچ مشکلی نیس. خونرسانی مشکل داشت اونم حل شد ولی بازم رشدش عقبه. 34 هفته 1832 بود. هرهفته چ ...

سلام

الان بچه هات ريزه ميزه نيستن؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706