2733
2734

شنبه:

بازگشت به گذشته و آوردن ۳میهمان از سالهای قبل

میهمان اول مردی که سال گذشته اومد و گفت۱۰ساله یه دختر رو میخوام حتی اجازه نمیدند برم خواستگاری با همت احسان علیخانی اجازه خواستگاری گرفته بود و مهر۹۵عروسی کرده بود و با همسرش اومد و گفتند که خوشبختند

میهمان دوم مرتضی بود که۸سال پیش به عنوان میهمان فوق العاده افسرده اومده بود اما اکنون دارنده مدال طلای پاراالمپیک در والیبال نشسته بود

میهمان سوم آقایی که بعد از۳۶سال مادرش رو پیدا کرده بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوشنبه:

آقایی که پدرش خیلی نفوذ داشت و میگفت توی مدرسه هر کار میخواستم میکردم مثلا در راهنمایی با موتور ساعت۱۰میرفتم مدرسه و وقتی مدیر میگفت اگه میشه زودتر بیا میگفتم دلم نمیخواد چون میدونستم بابام نفوذ داره و بیرونم نمیکنند!

این آقا فرزند طلاق بود و در ادامه برنامه از مشکلاتش گفت که بخاطر طلاق پدر و مادرش درگیرشون شده بود

سه شنبه:

دختری که عاشق پسری یه لا قبا میشه و خانواده اش به شدت مخالف بودند و بخاطر پسر همه کار میکنه تا بهش برسه حتی از خونه فرار میکنه و قصد میکنه بره از دادگاه حکم بگیره برای ازدواج اما بعد از ازدواج همسرش بد میشه در حالیکه سرباز بوده و کار نداشته و حتی بارها به زن خیانت میکنه و بار آخر دختر خودش همسرش رو در حال خیانت میبینه و بعدش با یه پسر۵ساله طلاق میگیره

مهر۹۵طلاق گرفته بود بعد از۶سال زندگی

دیروز خانم با همسر سابقش اومده بود و پسره همه حرفهای زن رو تایید میکرد

داستان نسترن دیروز خیلی برای مخاطبین حرف داشت

برای مجردها حرف داشت برای متاهلها هم حرف داشت

هرکس به تناسب شرایط خودش میتونست از برنامه درس بگیره

2731

مو به تنم سیخ شد

میدونید یاد اون آیه ی قرآن افتادم که میگه وقتی در دریا گیر افتادید و کسی رو نداشتید خدا رو صدا میزنید اما وقتی به ساحل آرامش میرسید خدا رو از یاد میبرید

منظورم این بنده های خدا نیستا در کل گفتم

واقعا وقتی خیلی سختی زیاد میشه فقط خدا رو میبینیم اما بعدش یادمون میره😢😢😢

الان من یه سوال مهم دارم 

این صیادها اول فروردین حرکت کردن دیروز هم برگشتن ایران 

چجوری شده سه ماه و 12 روز؟

آینده ای میسازم که گذشته در مقابلش زانو بزند!......خدایا شکرت

من نگاهش نمیکنم مردممون کم غمو غصه دارن اینم روش مسخره

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

فقط اونایی ک رفته بودن کویر جالب بود بقیه رو ندیدم.

نازنین پسرم همین که تو را دارم ، بهترین هدیه ی دنیا را دارم ، دیگر در بین ستاره ها به دنبال درخشانترین ستاره نیستم ، در میان گلها به دنبال زیباترین گل نیستم. تو کهشکانی هستی از پرنورترین ستاره ها......