2733
2734
عنوان

یاهن لو یاهم اهنا عرب؟😁

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 28 پست
سلام اینجا ایرانه همین مونده زبان اینجا رو عربی کنید

اولا زبان و قویمت منه و بهش افتخار میکنم.

دوما دوست عزیز لطفا برای خودتونم ک شده  اطلاعات عمومیتونو ببرین بالا تا متوجه شین عرب ایران هم داریم ک من عرب ایرانم، وقت اطلاعاتتونو بریدن بالا ب چرت و مضحک بودن حرفتون خواهید رسید  اطلاعات جمع کنین تا مضحکه ی بقیه نشین

اول پولدار شید بعدشم سلامتتتت شببب خوش❤🌸

کاربر قدیمی 👐 🙆هرچقدرم بد بشم من هنوز  دارم درس جلوی تو پاس میکنم🖎 هر آشنایی غریب است :) 
عربن ،سم‌ چیه 

دوتا پست پایینو ببینی ،میبینی عرب نیست پست فارسی گذاشته

بعدم این سایت فارسیه 

یه عرب باید بدونه که اینجا پست عربی نذاره

میبینی ک استارتر فارسی هم بلده

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دوتا پست پایینو ببینی ،میبینی عرب نیست پست فارسی گذاشته بعدم این سایت فارسیه  یه عرب باید بدو ...

خب کرد ترک و..همه میزارن گفتم اینم هم وطن ماست مثل بقیه گ بلدن ولی ل زبان خودشون میزارن 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
 زبان منه، بیش از ۵ کشور میتونم بفهمم زبانشونو، لغت مادری منه اونوقت تویی ک هیچ ازش سر در نمیار ...

سم تویی ک میدونی اینجا سایت فارسیه 

بعد تاپیک عربی میزنی

تهشم با فارسی سلیس جوابمونو میدی

خو ب من چه که چقد زبان بلدی

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2731
اولا زبان و قویمت منه و بهش افتخار میکنم. دوما دوست عزیز لطفا برای خودتونم ک شده  اطلاعات عموم ...

من عاشق تمام قومیت‌های وطنم هستم فکر کردم این تاپیک رو به شوخی زدید من کلاً با زبان‌ کشورهای عربی مخالفم وگرنه عرب‌های کشورم هموطن‌های ما هستن و عاشق همشون هستم حتی دوتا از دوستانم عرب هستن که خیلی هم برام عزیزن و هم خیلی دوستشون دارم خلاصه قصدم توهین به شما نبود ببخشید اگه از پستم ناراحت شدید ⚘

سم تویی ک میدونی اینجا سایت فارسیه  بعد تاپیک عربی میزنی تهشم با فارسی سلیس جوابمونو میدی خو ...

سم خودتی ک نمیدونی تو هر کشوری چندین قومیت هست و اینقدر بی شعوری ک نتونی  متوجه این باسی و ب این تفاوت احترام بزاری!

کاربر قدیمی 👐 🙆هرچقدرم بد بشم من هنوز  دارم درس جلوی تو پاس میکنم🖎 هر آشنایی غریب است :) 
من عاشق تمام قومیت‌های وطنم هستم فکر کردم این تاپیک رو به شوخی زدید من کلاً با زبان‌ کشورهای عربی مخ ...

بله از کامنت اولتون نمونه ی مهر و محبت و عشقتونو  نسبت ب قومم دریافت کردم 

سم خودتی ک نمیدونی تو هر کشوری چندین قومیت هست و اینقدر بی شعوری ک نتونی  متوجه این باسی و ب ای ...

همین که باشعورمون شمایی کافیه

ماهم عربیم و دوس داریم باهمزبونامون عربی حرف بزنیم اختیارشم داریم تونی نی سایت باشیم خوشت نمیاد جمع ...

گفتم ببخشید اگه ناراحتتون کردم دیشب اصلاً حالم خوب نبود نمیدونستم چرا اینجوری گفتم بازم ازتون معذرت میخوام🙏🙏

بابا اصلا ادب از سر و روتون میباره بزن اینقد بزن تا خنک شی جا زیاده ریپ نزن دیگه باز نمیکنم

اگه نمیخوای ریپ بزنم اون دهنتو ببند چون نبندی اونقد ریپ‌میزنم تا بسته بشه،ادب ما بستگی ب این داره ک طرف مقابلمون ادم‌باشه یا نباشه پس اگ ازمن و هرکس دیگ ای بی ادبی دیدی ی نگاه ب خودت بنداز ببین آدمی؟؟چی هستی؟؟قشنگ برو جلو آینه بزرگ،قدی،خودتو ببین تو به پای ما عربا نمیرسی عزیزم عربا تحویلت نگرفتن هار شدی

حرفی نباشه

سلام دیشب اصلاً حال روحی خوبی نداشتم وقتی این تاپیک رو دیدم منم یه پست گذاشتم که خودم هم الان باورم نمیشه که این حرف رو من گفتم اولین باره که اینجوری گفتم الانم اینقدر شرمنده استارتر و همه عرب‌های هم‌وطنم هستم که از خودم بابت این حرفم خجالت میکشم کاش میشد پستم رو حذف کنم