2733
2734
عنوان

چرا همه از خردادیا بدشون میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1197 بازدید | 115 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من خیلی نمیشناسم ولی فک میکنم لجبازن. خیلی احساساتین.یکم خشنن.ولی مهربون و دست دلبازن خوش برخوردن&nb ...

نمیشناسی ولی راجب من کاملا همشو درست گفتی اخرشو میشه گف عین هوای بهاریم یهو عصبی یهو مهربون 

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
2731
جدی؟چه جالب😂

یس😂😂

ولی همیشه دوستام میگن برگ ریزونی مثلا الان که دارم میخندم با یه جمله ممکنه ۱۸۰درجه تغییر کنم و قهوه ای کنم طرفمو 😂بعد جالبیش اینه حالشو که گرفتم دیدم ناراحت رف نشس یه گوشه میرم بغلش میکنم میگم حقت بود ولی ناراحت نباش میبوسمش😂

یکی بگه دیونه ایم من میدونم و اون

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
وای من از مهرماهیا و اسفندیا خیلی بدم میاد کوه یخن مخصوصا اسفندیا  مهریا هم خیلی مثبتن

خب بخاطر مثبتیشون دوسشون دارم😂

ولی اسفندیایی که من دیدم خیلی پایه بودن

میدونم که میشه 🌱من دلم روشنه🤍...

منم خیلی ضربه خوردم از خردادی ها 

۴   ۵ نفرن

خردادی های اطراف من به شدت مغرور و  سلطه طلب هستن و  و تا حرفشونو به کرسی ننشونن بی خیال نمیشن هی نیاز دارن دیگران ازشون تعریف کنن و اگر تعریف نشنون فکر میکنن طرف مقابلشون یا حسوده یا نفهم

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید