2733
2739
عنوان

نظر شما در مورد عشق پیش از ازدواج و پس از ازدواج....

| مشاهده متن کامل بحث + 3657 بازدید | 83 پست
عزيزم من به تجربه ميگم هم تجربه خودم هم اطرافيان،  فاميل ، دوست الان ٣١ سالمه هنوز يه عشق واقعى نديدم دوست داشتن هست حمايت هست ولى عشق نه

شاید این برمیگرده به سطح توقع ما از عشق

و گرنه بین همه زن و شوهر ها یه سطحی از عشق هست.شایدم بقول شما دوست داشتنه نه عشق

که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون از همه تون که اومدین بچه ها

برای همه تون ارزوی شادی و خوشبختی دارم

که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.

بازم اگر کسی نظری داشت ممنون میشم بیاد بگه

2731
خب واقعا باید خدا رو شکر کنی

آره واقعا خداروشکر

الان خیلی همدیگه رو دوس داریم خدا کنه تا ابد همینطور بمونیم

روی پیشونی فرشته ها نوشته هر کی دخمل داره جاش وسط بهشته 😃😍😃😍

من با عشق قبل از ازدواجم ازدواج کردم و مدتها با همسرم دوست بودم و رابطه عاشقانه داشتیم تا تصمیم گرفتیم ازدواج کنیم.

قبل از ایشون هم عاشق شدم.  منتها به نظرم تجربه بسیار خوبی بود و اصلا پشیمون نیستم. به عقب هم برگردم باز هم دوست دارم اون تجربه را داشته باشم. 

در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد

ممنونم پارمیدا جون

عشقتون پایدار.

شاد باشی