2733
2734
عنوان

کسی بوده که سونوی هفته 5 بگه قلب جنین تشکیل نشده ولی بعدا تشکیل بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 383044 بازدید | 280 پست

من ۶ هفته رفتم گفت قلب دیده نمیشه کلی استرس کشیدم یعنی مردم و زنده شدم از خواب و خوراک افتاده بودم اخه بهم گفت اگه ۲ هفته دیگم قلب نبود باید سقط کنی گفتم آیا عادیه؟  گفت همه تو این هفته قلبشون مشخصه تازه سن بارداریمم اشتباه گفت، هفت هفته سونو واژینال دادم پیش یه سونولوژیست دیگه صدای قلب رو برام گذاشت ذوق مرگ شدم،  خدا از اون سونولوژیست اولی نگذره که انقدر بهم استرس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام دوستان 

من هفته نهم رفتم سونو واژینال و قلب ندید 

دکترم گفت احتمالا لقاح دیر انجام شده ده روز صبر کن دوباره سونو‌ بده فردا ده روز تموم میشه و میرم سونو دارم دیونه میشم از استرس

با ای وی اف باردار شدم 

کسی مثل من بوده 

سلام دوستان من امروز برای بار آخر سونو شدم 

قلبش تشکیل نشد فردا میرم پیش دکترم ببینم برای سقط باید چیکار کنم 

ان شالله هر کس اگر روزی امد و این پیامو خوند هیچوقت به این روز من دچار نشه 

الهی قلب همه نی نی ها تشکیل بشه و در سلامت کامل به دنیا بیان 

2738
منم هفته 6 رفتم قلب تشکیل نشده بود دستور داد تا دو هفته بعد اگه خبری نشد سقط کنم منم بی خیال دکتر شد ...

شما چجوری این همه صبر کردی آخه 😭😭😭

یعنی هیچ مشکلی نداشتین تا آخر بارداری؟ 

من خودم دیروز سونو کردم گفتش که قلبش تشکیل نشده و هنوز زوده دو هفته دیگه برم منم ۵ هفتمه نگزان نباشه انشالا تشکیل میشه بعدشم خاک تو سر دکتری ک. اینجوری دل بیمارو بلرزونه 😑خاک