2733
2734
۱ونیم شب؟.

اره

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شغلش چیه مگه؟ صبحا ساعت چند میره

مدیره 

ساعت کاریش ثابت نیست امشب دیر میاد یه وقتا زود میاد امروز حوالی ۲ ظهر رفته 

ولی تیپیکال ۷:۳۰ میره ۹ اینا میاد 

ولی پیش اومده کار زیاد باشه دیر بیاد 

مهر ماه که یه وقتا شب هم نمیاد 

بهرحال برنامه ریزی نمیشه کرد 

من مشکلی ندارم اگر بچه نداشتم منم همین بودم کاره دیگه

وای چقد دیر چجوری تحمل میکنی چیکارست مگه؟ صبحا چند میره؟

مغازه داره شغل آزاد

صبح ها ۹ و ۱۰ میره

ظهر ۲ و نیم میاد ناهار 

دوباره ۴ میره تا ۱۲ مغازه اس بعدش میره پیش دوستاش بعد میاد خونه

غر ژدن دعوا مهربونی زبون خوش هیچی جواب نمیده

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
همین طوری  حالا سر ی چرت زدن دعوا نکن

چرت نمیزنه اخه

بخابه دیگه میخااااابه

شیفتش عصره

تا ساعت ۴ خابه بعدم وامیشه میره تااااا ۱۰ شب کارشه ولی ۱۲ _۱ میاد 

بازم میخابه

🤕🤕🤕🤕🤕

یا گاهی تا ۴_۵ صب بیداره پا تی وی