2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من موهام تا رو زانوهامه موهامم لخت و نرمه و رشدش خوبه تو نور خورشیدم خیلی قشنگه😀❤

ولی کوچیک بودم مامانم موهامو همش کوتاه میکرد چون رشدش خوب نبود ولی الان خداروشکر خیلی خوبه

روزیکه همه ی نماز قضاهامو بخونم و دیه نمازی به گردنم نباشه،اون روز عید منه🚶‍♀️
2731

هیرتامین_ هیر ویت_ یونی زینک _درموبلا _مخمر ابجو _ویتامین ب ۶_ فولیکوژن _زینک پلاس_بیوتین _امپول دکسپنتانول_امپول بیوتین 

همه رو در عرض دو سال مصرف کردم هیچی به هیچی چون ژنتیکیه برا من کم پشتی

چون مادرشوهر تو با چاقو زدی ریزش مو پیدا کردی  کلید اسرار دیدی؟

کارما زدتش

درمان نداره دیگه

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 

الان مادرشوهرت چطوره

چاقو رو نکش بیرون همونجوری زنگ بزن اورژانس

زندانم باید بری واقعا که

خب ماا چیکار کنیمممم وقتی استفاده نکردیم قرصوو من چه بدونم اصلا فیتو فانر چیه  😐🙄😂

عنوانتو درست بزن هرکس استفاده کرده میاد

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....