2733
2734
عنوان

زندان خواهش میکنم کاری کنید پر بازدید شه من سوالاتمو بپرسم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2700 بازدید | 102 پست
عزیزم شما که میگی دو برابر پول دیه دادی به شاکی  کاش به جاش وکیل میگرفتی بهتر نبود؟

ما نمیخاستیم انقد طول بکشه گفتیم زودتر رضایت بده ک زود همسرم ازاد شه پدر شوهرم گفت نمیخام پسرم بمونه زندان اونجا با ادمای مختلفی سرکار پیدا میکنه و..‌‌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی رفتم تایپک قبلت ازشوهرت که بنده خدا زگیل گرفتی معلومه خیلی ساده ای و شوهرت 7خطه

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
خواهر از همین میترسم منو خانوادش فقط نگرانیمون این ک اونجا نمونه و گول نخوره خدایی. نکرده معتادب چیز ...

انشاالله میشه سوره یوسف بخون تا خدا بحق امشب آزادش کنه

خودم کردم که لعنت بر خودم باد خداجونم قبول دارم تقصیر خودم هست و خودم خودمو بدبخت کردم اما خدایا اگه اندازه ذرات معلق تو هوا که قابل دیدن نیستن قبول داری اون هم در حقم بدی کرد ازش نگذر من حلالش نمیکنم خدا نبخشش اگه موضوع امضام را خواستی بدونی تاپیکم که اسمش زندگینامه است را بخون
2731
بعد اینکه اونجا معتادا و اینا جدان اخه همسرم ناراحت بود از جو اونجا میگفت همش کارتون خواب و معتاد و ...

احتمالا بخاطر اسلحه هرچند به دروغ باشه ،پیگیری میکنن .اگر دروغش ثابت بشه وهمسرش اسلحه نداشته ،شما میتونید از طرف شکایت کنید به جرم تهمت و حق شرف بگیرید .پولتون رو پس بگیرید

2740
اگه همسرت یکم مقصر اهمیت نده ولش کن 

مقصر نیست تنها تقصیرش این ک زود عصبی شد باید نادیده میگرفت و ب پلیس خبر می‌داد

میترسم بزارم سختی بکشه بدتر خراب شه

از اینکه زیادم پول خرج میکنه بازم نگرانم 

عزیز الان تاپیک های قبلیت و خوندم امیدوارم شوهرت سریع آزاد بشه ولی اون قضیه شناسنامه المثنی و .... یه کم مشکوکه اونقدرا که بفکرشی صاف و صادق نیس زگیل تناسلی ام که دیگه نور علی نور 

به امید خدا آزاد شد حواستو حسابی جمع کن بهش

مقصر نیست تنها تقصیرش این ک زود عصبی شد باید نادیده میگرفت و ب پلیس خبر می‌داد میترسم بزارم سختی بک ...

عزیزم هیچ کس بخاطر زود عصبی شدن نمیندازن زندان تواونجا بودی؟ 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️