2733
2734
مگ ما حیونیم که خیلی ببخشید جوجمون بزرگ شد پرتش کنیم بیرون 

اسی این یه حرفو ایشون درست میزنه کلا بعد ۱۸ سالگی بچه همه چیشو باید خودش تهیه کنه مخارج مالی فرزند درهمه جای دنیا تا ۱۸ سالگی با والدینه 

برای همینه میگم خودت هر صلاحی میدونی با وامت انجام بده 

من عاشق آدم برفیم میدونی چرا؟چون ظاهرو باطنش یکیه همش سفید سفیده...⛄
هیچی درگیرن که وام هر کی خودش بگیره جعاز بگیره  اینکار خودمونیم میتونیم بکنیم  ما میخایم ...

با والدینتون صحبت میکنم حله؟

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه تا هر وقت دلمون خواست بمونیم ور دل خانواده و بگیم خرجمونو بده وقتی به دنیا آوردی!!!!!! انگار مثلا ...

اون بچه میشه ناخلف که اذیت می‌کنه بحثش جداست با کسی که زحمت می‌کشه 

در هر صورت اون بچه ناخلف هم با تربیت خانواده شده ناخلف

2731
اسی این یه حرفو ایشون درست میزنه کلا بعد ۱۸ سالگی بچه همه چیشو باید خودش تهیه کنه مخارج مالی فرزند د ...

منم نمیگم اشتباه 

میگم چرا یه بچه میاریم این دنیا 

بچگیش خراب میکنیم 

جونیش با افکارمون خراب میکنیم 

بعد بزرگ شد میگیم به سلامت بزرگ شدی 

به نظرت این درسته 

شما از اول درست نخوندین قضاوت هم میکنین برچسب عصبی میزنین نه عزیزم من هرجا رسیدم خاست خدا بوده  ...

عه پس به خدا هم اعتقاد دارید

پس اینم بگید که خدا خلق کرده شما رو نه پدر و مادر...که اینطوری میگید به دنیا اوردن وظیفشونه خرج بدن جهاز بدن وگرنه چرا ما رو دنیا آوردن!!!! ادامه ندیم لطفا...شما هم امیدوارم بزودی خونه دار بشید و مستاجری نرید