2733
2734
عنوان

درد ناف در هفته های آخر بارداری 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3283 بازدید | 63 پست
خوبه خداروشکر  نه درد ندارم طبیعی خوبیش همینه  زایمانم راحت بود آمپول فشار که زد کلا دو‌ ...

خدا رو شکر انشالله همیشه خوب باشید خب بستگی به وزن بچه داره از شما کوچولو بوده نی نیت

من که بچه چرخیده بریچ شده باید سزارین شم

خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد
خدا رو شکر انشالله همیشه خوب باشید خب بستگی به وزن بچه داره از شما کوچولو بوده نی نیت من که بچه چرخ ...

نه کلا تا ده سانت بشی درد داری باید تحمل کنی 

موقع بدنیا اومدن درد نداره زیاد 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه کلا تا ده سانت بشی درد داری باید تحمل کنی  موقع بدنیا اومدن درد نداره زیاد

اوففف خیلییی استرس داره زایمان منم دو هفته دیگه مثل امروز همه چی تمومه خیالم راحت شده دیگه شبا از استرس خواب ندارم انقدرر میترسم که نگو 

قربونت برم عزیزم  اره جوجه خیلی عجول بوده 😅😅😅😅 اره طبیعی با آمپول فشار. چون خودم درد نداش ...

سلام عزیزم خوبی نی نی خوبه چطوره خوبه؟؟خودت چطوری خوبی؟؟؟ 

2731