2752
2734
عنوان

موی بلند خوبه یا کوتاه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 216 بازدید | 29 پست

من موی بلنددوست دارم همسرمم ازروزاول گفتن عاشق موی بلندهستن  یکی دوباربراتنوع کوتاه کردم دیدم نه موی بلندبمن بیشترمیادالبته خوب مراقبت میخواد یه رنگ ومش بخوای بزنی چندبرابرموی کوتاه بایدهزینه کنی

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
من فقط کوتاه بم میاد .میگرن دارم زودتر میشورم زودتر خشکش میکنم کمترمیریزه مراقبت نمیخواد مث موی بلند ...

منم  مو هام  شدید میربزه 

بدترین  درد  شانه  کردن اش هست 

جیگرم  خون  میشه 

اگه  خشک  بشع  بعد حموم  دیگه اصلا  شونه  نمیشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من موی بلنددوست دارم همسرمم ازروزاول گفتن عاشق موی بلندهستن  یکی دوباربراتنوع کوتاه کردم دیدم ن ...

حیف مو نیست که بخوای رنگش کنی ، بنظرم با حنا خودت رنگ کنی خیلی قشنگ تر میشه 

2731
من موی بلنددوست دارم همسرمم ازروزاول گفتن عاشق موی بلندهستن  یکی دوباربراتنوع کوتاه کردم دیدم ن ...

من  هیچ  وقت  رنگ  نکردم  

و شاید هرگز  نکنم 

بدم  میاد  از این همه ماده  شمیایی 

فقط  موی  مزیم  میرزاخانی  دوس دارم 

دیوانه کننده  هست  و  زیبا

منم  مو هام  شدید میربزه  بدترین  درد  شانه  کردن اش هست  جیگرم ...

من ی بار بخاطر دوستام گذاشتم بلندشه واقعا پشیمونم هردفه شونه کردنش عذاب بود مشت مشت کنده نیشد چون توهم گره میخورد .دقیقا منم مشکل شماراداشتم .شمانیازی نیس مث من پسرونه بزنی ولی کوتاهش کن .موی بلند مرتبا روغن میخواد .

توی  عمرم  رنگ  نکروم   ۲۹  سالمه  یه  تعدادیش  در اثر غم& ...

منم تقریبا ۲۰ سالمه ۳ یا ۴ بار قهوای روشن و تیره رنگ کردم ولی خیلی پشیمون هستم موهام خیلی داغون شد و سنمو خیلی بالا نشون میداد دیگه تا بالای ۳۵ نشم رنگ نمیکنم الان مشکی است

من ی بار بخاطر دوستام گذاشتم بلندشه واقعا پشیمونم هردفه شونه کردنش عذاب بود مشت مشت کنده نیشد چون تو ...

دقیقا  همسن  جوره  مشت  مشت  میریزه  و میری  توی برس  صد بار خالی  میکنم  هر چی  روی لباسم  و  کف  زمین  میریزه 

حیف مو نیست که بخوای رنگش کنی ، بنظرم با حنا خودت رنگ کنی خیلی قشنگ تر میشه 

من زیادرنگ نمیکنم سالی یکی دوباراتفاقا قبل عیداینجاهم گفتم موهام رنگ طبیعی خودشون بودن خیلی قشنگ وبلنداما همسرم چندبارپرسیدرنگ نمیکنی دگه نوبت گرفتم  بعدارایشگریه مش رنگ عالی زده همه میگفتن چقدرکارش عالیه

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
من  هیچ  وقت  رنگ  نکردم   و شاید هرگز  نکنم  بدم  م ...

اره رنگ طبیعی قشنگه اماتنوع هم خوبه

هر دو

موی بلندپراز موخوره و وز و بهم ریخته ک بهش نرسی اصلا قشنگ نیست

موی کوتاه و همیشه سالمو مرتب باشه خیلیی قشنگه همینطور موی بلند اینشکلی

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
هر دو موی بلندپراز موخوره و وز و بهم ریخته ک بهش نرسی اصلا قشنگ نیست موی کوتاه و همیشه سالمو مرتب ...

من  مو هام  اخر ش یعنی نوک  موهام  یه گره ریز مخوره همش

توی هر نخ  منظورم  هست 

حالا نمیدونم تا حالا دیدید یا نه